La Bio Idea Lumaconi semi whole org. 6x375g
Item No. 22062
Biologische halfvolkoren pasta uit Sicilië. Royale schelpen die je kunt vullen en gratineren. Gemaakt door de familie Barbagallo met biologische Siciliaanse durumtarwe – op dezelfde dag gemalen en verwerkt. Langzaam gedroogd en in bronzen mallen gevormd om smaak en textuur te behouden. Heerlijk
Specifications
- Brand
- La Bio Idea
- Variation
- Lumaconi
- GTIN
- 08718976023306
- Units per pack
- 6
- Weight bulk (kg)
- 2.25 kg
- Net weight CU (g)
- 375 g
- Width CU
- 140 mm
- Width HE
- 190 mm
- Depth CE
- 100 mm
- Depth HE
- 390 mm
- EAN-code CU
- 8718976023290
- EAN-code TU
- 8718976023306
- Protein
- 12.0 g
- Energy (kJ)
- 1528 kJ
- Energy (kcal)
- 363 kcal
- Cooled at high temp
- No
- Height CU
- 230 mm
- Height HE
- 190 mm
- Ingredients (organic*)
- griesmeel van harde TARWE* (50% volkoren griesmeel, 50% griesmeel), water
- Carbohydrates
- 74 g
- Agricultural origin
- Italy (IT)
- Country of last processing
- Italy (IT)
- Latin name
- Triticum durum
- Glass packaging HE
- 0 g
- Plastic packaging HE
- 0 g
- Metal packaging HE
- 0 g
- Paper packaging HE
- 125 g
- Fat
- 1.6 g
- Dietary fibre
- 4.2 g
- of which sugars
- 3.2 g
- of which saturated
- 0.4 g
- Gross weight CU
- 0 g
- Gross weight TU
- 0 g
- Shelf life after production supplier
- 36M
- Tin packaging CE
- 0 g
- Glass packaging CE
- 0 g
- Plastic packaging CE
- 5 g
- Metal packaging CE
- 0 g
- Paper packaging CE
- 11 g
- Suitable for
- VeganLactose-free
- Present allergens:
- Wheat
- Source
- Supplier
- Preperation (indicative)
- Cooking time 11-14 minutes
- Certification(s)
- Kosher
- Minimum BBD customer
- 12M
- Possible cross-contamination:
- None
- Nevo-No.
- 0
- Storage conditions
- Cool and dry, away from direct sunlight.
- Packaging material
- Plastic (PP)
Reviews (0)
There are no reviews yet.
La Bio Idea Lumaconi semi whole org. 6x375g
Item No. 22062
Create a free account in just a few minutes or log in to gain access to our full range of organic products, including up-to-date pricing and availability.
Specifications
| Brand | La Bio Idea |
| Description | La Bio Idea Lumaconi semi whole org. 6x375g |
| GTIN | 08718976023306 |
| Country of last processing | Italy (IT) |
| Agricultural origin | Italy (IT) |
| Latin name | Triticum durum |
Product Details
| Ingredients (organic*) | griesmeel van harde TARWE* (50% volkoren griesmeel, 50% griesmeel), water |
Nutritional values
| Energy (kJ) | 1528 kJ |
| Energy (kcal) | 363 kcal |
| Fat | 1.6 g |
| of which saturated | 0.4 g |
| Carbohydrates | 74 g |
| of which sugars | 3.2 g |
| Protein | 12.0 g |
| Dietary fibre | 4.2 g |
Shelf life
Packaging
| EAN-code CU | 8718976023290 |
| EAN-code TU | 8718976023306 |
| Units per pack | 6 |
| Weight bulk (kg) | 2.25 kg |
| Net weight CU (g) | 375 g |
| Gross weight TU | 0 g |
| Height HE | 190 mm |
| Width HE | 190 mm |
| Depth HE | 390 mm |
| Plastic packaging HE | 0 g |
| Glass packaging HE | 0 g |
| Paper packaging HE | 125 g |
| Metal packaging HE | 0 g |
| Gross weight CU | 0 g |
| Height CU | 230 mm |
| Width CU | 140 mm |
| Depth CE | 100 mm |
| Plastic packaging CE | 5 g |
| Tin packaging CE | 0 g |
| Glass packaging CE | 0 g |
| Paper packaging CE | 11 g |
| Metal packaging CE | 0 g |
Allergens
| Present allergens: | Wheat |
Description
Biologische halfvolkoren pasta uit Sicilië.
Royale schelpen die je kunt vullen en gratineren. Gemaakt door de familie Barbagallo met biologische Siciliaanse durumtarwe – op dezelfde dag gemalen en verwerkt. Langzaam gedroogd en in bronzen mallen gevormd om smaak en textuur te behouden.
Heerlijk gevuld met ricotta en spinazie en gegratineerd in de oven.
Royale schelpen die je kunt vullen en gratineren. Gemaakt door de familie Barbagallo met biologische Siciliaanse durumtarwe – op dezelfde dag gemalen en verwerkt. Langzaam gedroogd en in bronzen mallen gevormd om smaak en textuur te behouden.
Heerlijk gevuld met ricotta en spinazie en gegratineerd in de oven.

Deutsch (Deutschland)
Dutch (The Netherlands)
English
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)