Cacaomassa bio 25kg
Item nr. 15400
Deze biologische cacaomassa uit de Dominicaanse Republiek staat bekend om zijn pure smaak en hoge kwaliteit, en is een favoriet onder professionele chocolatiers en bakkers. Dit product is ideaal voor het maken van chocolade, desserts en andere zoete lekkernijen.
Specificaties
- Variatie
- Cacaomassa
- GTIN
- 08718976020817
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- As gehalte
- < 7
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976020817
- Eiwit
- 12.0 g
- Energie (kJ)
- 2470 kJ
- Energie (kcal)
- 590 kcal
- Ingrediënten (biologisch *)
- Cacaobonen*
- Koolhydraten
- 7 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- Dominicaanse Republiek (DO)
- Land van laatste bewerking
- Dominicaanse Republiek (DO)Zwitserland (CH)Nederland (NL)
- Latijnse naam
- Theobroma cacao
- NOP
- Nee
- Ongediertebehandeling DO IT
- NEE
- Proces
- Cacao wordt massaal mechanisch verwerkt uit cacaobonen zonder het extraheren van natuurlijke cacaovetten
- Vet
- 53 g
- Vezel
- 24 g
- Vocht
- < 2 %
- Waarvan suikers
- 0.9 g
- Waarvan verzadigd
- 34 g
- Zout
- 0,02 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Geschikt voor
- VegetarischVeganLactosevrij
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Bron
- Leverancier
- E.coli
- Absent CFU/g
- Fairtrade FLO
- Nee
- Fairtrade IBD
- Nee
- Geur
- Productspecifiek
- Gisten
- < 50 CFU/g
- Halal-gecertificeerd
- Nee
- Kleur
- Bruin
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 0
- Schimmels
- < 50 CFU/g
- Opslag condities
- Koel en droog, uit de buurt van sterke geuren en direct zonlicht.
- Salmonella
- Absent 25g CFU/25g
- Smaak
- Productspecifiek, zonder vreemde smaak
- Verpakkingsmateriaal
- Bag-in-box
- Uiterlijk
- Productspecifiek
- pH
- 4,6 - 6,2
- Versienummer specificatie
- V2 CERT 26-03-2026
- Totaal kiemgetal (TPC)
- < 5 000 CFU/g
- Additieven
- Nee
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Cacaomassa bio 25kg
Item nr. 15400
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Cacaomassa bio 25kg |
| GTIN | 08718976020817 |
| Land van laatste bewerking | Dominicaanse Republiek (DO), Zwitserland (CH), Nederland (NL) |
| Agrarische oorsprong | Dominicaanse Republiek (DO) |
| Latijnse naam | Theobroma cacao |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Cacaobonen* |
| Proces | Cacao wordt massaal mechanisch verwerkt uit cacaobonen zonder het extraheren van natuurlijke cacaovetten |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 2470 kJ |
| Energie (kcal) | 590 kcal |
| Vet | 53 g |
| Waarvan verzadigd | 34 g |
| Koolhydraten | 7 g |
| Waarvan suikers | 0.9 g |
| Eiwit | 12.0 g |
| Vezel | 24 g |
| Zout | 0,02 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976020817 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
Deze biologische cacaomassa uit de Dominicaanse Republiek staat bekend om zijn pure smaak en hoge kwaliteit, en is een favoriet onder professionele chocolatiers en bakkers. Dit product is ideaal voor het maken van chocolade, desserts en andere zoete lekkernijen.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)