Zure Kersen gedroogd bio 10kg
Item nr. 19122
Deze kersen worden geteeld in zonovergoten boomgaarden en hebben de perfecte balans tussen een zuurtje en natuurlijke zoetheid. De intense smaak en dieprode kleur maken ze perfect voor verwerking in zoetigheden en baksels.
Specificaties
- Variatie
- Kersen
- GTIN
- 08718976021685
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 10 kg
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976021685
- Eiwit
- 4.2 g
- Energie (kJ)
- 1233 kJ
- Energie (kcal)
- 292 kcal
- Ingrediënten (biologisch *)
- Sour cherry*, Sunflower Oil* (< 0.2 %)
- Koolhydraten
- 61.7 g
- Agrarische oorsprong
- Oezbekistan (UZ)
- Land van laatste bewerking
- Turkije (TR)
- Latijnse naam
- Prunus cerasus
- Ongediertebehandeling DO IT
- ZOMER
- Proces
- Het grondmateriaal wordt gezeefd, geaspireerd en gewassen.
- Vet
- 0.8 g
- Vezel
- 10.9 g
- Vocht
- < 20 %
- Waarvan suikers
- 37.6 g
- Waarvan verzadigd
- 0.3 g
- Zout
- 0,02 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 12M
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Bron
- Leverancier
- Geur
- Productspecifiek
- Kleur
- Rood
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 0
- Opslag condities
- Koel en droog
- Smaak
- Productspecifiek
- Verpakkingsmateriaal
- Bag-in-box
- Uiterlijk
- Productspecifiek
- Versienummer specificatie
- V1 CERT 27-8-2025
- Additieven
- Nee
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Zure Kersen gedroogd bio 10kg
Item nr. 19122
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Zure Kersen gedroogd bio 10kg |
| GTIN | 08718976021685 |
| Land van laatste bewerking | Turkije (TR) |
| Agrarische oorsprong | Oezbekistan (UZ) |
| Latijnse naam | Prunus cerasus |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Sour cherry*, Sunflower Oil* (< 0.2 %) |
| Proces | Het grondmateriaal wordt gezeefd, geaspireerd en gewassen. |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1233 kJ |
| Energie (kcal) | 292 kcal |
| Vet | 0.8 g |
| Waarvan verzadigd | 0.3 g |
| Koolhydraten | 61.7 g |
| Waarvan suikers | 37.6 g |
| Eiwit | 4.2 g |
| Vezel | 10.9 g |
| Zout | 0,02 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976021685 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 10 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
Deze kersen worden geteeld in zonovergoten boomgaarden en hebben de perfecte balans tussen een zuurtje en natuurlijke zoetheid. De intense smaak en dieprode kleur maken ze perfect voor verwerking in zoetigheden en baksels.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)