Amaranth bio 25kg
Item nr. 10193
Amaranth is een heerlijk alternatief voor rijst of granen. Het dient als verdikkingsmiddel in soepen, maar kan ook een deel van tarwemeel in brood vervangen. Let op: het rijst niet!
Specificaties
- Variatie
- Amaranth
- GTIN
- 08718976003056
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976003056
- Eiwit
- 13.5 g
- Energie (kJ)
- 1559 kJ
- Energie (kcal)
- 370 kcal
- Ingrediënten (biologisch *)
- 100.00% Amaranth*
- Koolhydraten
- 65 g
- Agrarische oorsprong
- Peru (PE)
- Land van laatste bewerking
- Peru (PE)
- Latijnse naam
- Amaranthus sp.
- Ongediertebehandeling DO IT
- ZOMER
- Proces
- Zodra het Amarant-graan is geoogst, wordt het vervoerd naar een verwerkingsfaciliteit, waar het graan wordt geselecteerd, geventileerd en in kleur wordt geclassificeerd. Zodra het graan homogeen van kleur is, wordt het verpakt en klaar voor export.
- Vet
- 7 g
- Vezel
- 7.0 g
- Vocht
- 0 %
- Waarvan suikers
- 1.7 g
- Waarvan verzadigd
- 1.5 g
- Zout
- 0.01 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Bron
- Leverancier
- Geur
- Productspecifiek
- Kleur
- Geel
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Opslag condities
- Koel en droog
- Smaak
- Productspecifiek
- Verpakkingsmateriaal
- Multilayer paper bag
- Uiterlijk
- Productspecifiek, granen
- Versienummer specificatie
- V1 CERT 20-10-2025
- Additieven
- Nee
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Amaranth bio 25kg
Item nr. 10193
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Amaranth bio 25kg |
| GTIN | 08718976003056 |
| Land van laatste bewerking | Peru (PE) |
| Agrarische oorsprong | Peru (PE) |
| Latijnse naam | Amaranthus sp. |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | 100.00% Amaranth* |
| Proces | Zodra het Amarant-graan is geoogst, wordt het vervoerd naar een verwerkingsfaciliteit, waar het graan wordt geselecteerd, geventileerd en in kleur wordt geclassificeerd. Zodra het graan homogeen van kleur is, wordt het verpakt en klaar voor export. |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1559 kJ |
| Energie (kcal) | 370 kcal |
| Vet | 7 g |
| Waarvan verzadigd | 1.5 g |
| Koolhydraten | 65 g |
| Waarvan suikers | 1.7 g |
| Eiwit | 13.5 g |
| Vezel | 7.0 g |
| Zout | 0.01 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976003056 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
Amaranth is een heerlijk alternatief voor rijst of granen. Het dient als verdikkingsmiddel in soepen, maar kan ook een deel van tarwemeel in brood vervangen. Let op: het rijst niet!Â

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)