Boekweit gepeld bio GF 1000kg
Item nr. 10486
Gepelde boekweit, een veelzijdig ingrediënt dat voorkomt in gerechten als blini's, soba-noedels en kasha, dient als een populaire tarwevervanger. Tip: boekweit roosteren voor gebruik versterkt de smaak en het aroma.
Specificaties
- Variatie
- Boekweit
- GTIN
- 08718976022286
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 1000 kg
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976022286
- Eiwit
- 8.0 g
- Energie (kJ)
- 1513 kJ
- Energie (kcal)
- 357 kcal
- Ingrediënten (biologisch *)
- Boekweit*
- Koolhydraten
- 74 g
- Agrarische oorsprong
- Litouwen (LT)
- Latijnse naam
- Fagopyrum esculentum
- Ongediertebehandeling DO IT
- ALTIJD
- Oogst maand(en)
- 11/12/1
- Vet
- 2 g
- Vezel
- 5.6 g
- Vocht
- < 14 %
- Waarvan suikers
- 2.1 g
- Waarvan verzadigd
- 0.4 g
- Zout
- 0,003 g
- Geschikt voor
- VegetarischVeganGlutenvrijLactosevrij
- Bron
- NEVO database
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 1019
- Smaak
- Productspecifiek
- Uiterlijk
- Smooth
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Boekweit gepeld bio GF 1000kg
Item nr. 10486
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Boekweit gepeld bio GF 1000kg |
| GTIN | 08718976022286 |
| Land van laatste bewerking | |
| Agrarische oorsprong | Litouwen (LT) |
| Latijnse naam | Fagopyrum esculentum |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Boekweit* |
| Oogst maand(en) | 11/12/1 |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1513 kJ |
| Energie (kcal) | 357 kcal |
| Vet | 2 g |
| Waarvan verzadigd | 0.4 g |
| Koolhydraten | 74 g |
| Waarvan suikers | 2.1 g |
| Eiwit | 8.0 g |
| Vezel | 5.6 g |
| Zout | 0,003 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976022286 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 1000 kg |
allergenen
Omschrijving
Gepelde boekweit, een veelzijdig ingrediënt dat voorkomt in gerechten als blini's, soba-noedels en kasha, dient als een populaire tarwevervanger. Tip: boekweit roosteren voor gebruik versterkt de smaak en het aroma.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)