Boekweit gepeld bio GF 25kg FT IBD
Item nr. 10480
Gepelde boekweit, een veelzijdig ingrediënt dat voorkomt in gerechten als blini's, soba-noedels en kasha, dient als een populaire tarwevervanger. Tip: boekweit roosteren voor gebruik versterkt de smaak en het aroma.
Specificaties
- Variatie
- Boekweit
- GTIN
- 08718976000925
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- As gehalte
- 2.1
- Breedte CE
- 0 mm
- Breedte HE
- 0 mm
- Diepte CE
- 0 mm
- Diepte HE
- 0 mm
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976000925
- Eiwit
- 8.0 g
- Energie (kJ)
- 1513 kJ
- Energie (kcal)
- 357 kcal
- Gekoeld bij hoge temp
- 0
- Guideline Bio import
- 1
- Hoogte CE
- 0 mm
- Hoogte HE
- 0 mm
- Ingrediënten (biologisch *)
- Boekweit*
- Koolhydraten
- 74 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- China (CN)
- Latijnse naam
- Fagopyrum esculentum
- Ongediertebehandeling DO IT
- ALTIJD
- Oogst maand(en)
- 10/11
- Proces
- Oogsten, hullen, schoonmaken (de-dusting door wind, zeven, lasersorteren, röntgen), packen, metaaldetectie.
- Verpakking glas HE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof HE (g)
- 0 g
- Verpakking papier HE (g)
- 0.22 g
- Vet
- 2 g
- Vezel
- 5.6 g
- Vocht
- < 15 %
- Waarvan suikers
- 2.1 g
- Waarvan verzadigd
- 0.4 g
- Zout
- 0.0025 g
- Bruto gewicht CE
- 0 g
- Bruto gewicht HE
- 0 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Geschikt voor
- VegetarischVeganGlutenvrijLactosevrij
- Certificering(en)
- Kosher; Fairtrade IBD
- Garantie minimale THT klant
- 18M
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 0
- Smaak
- Productspecifiek
- Uiterlijk
- Smooth
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Boekweit gepeld bio GF 25kg FT IBD
Item nr. 10480
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Boekweit gepeld bio GF 25kg FT IBD |
| GTIN | 08718976000925 |
| Land van laatste bewerking | |
| Agrarische oorsprong | China (CN) |
| Latijnse naam | Fagopyrum esculentum |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Boekweit* |
| Proces | Oogsten, hullen, schoonmaken (de-dusting door wind, zeven, lasersorteren, röntgen), packen, metaaldetectie. |
| Oogst maand(en) | 10/11 |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1513 kJ |
| Energie (kcal) | 357 kcal |
| Vet | 2 g |
| Waarvan verzadigd | 0.4 g |
| Koolhydraten | 74 g |
| Waarvan suikers | 2.1 g |
| Eiwit | 8.0 g |
| Vezel | 5.6 g |
| Zout | 0.0025 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976000925 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
| Bruto gewicht HE | 0 g |
| Hoogte HE | 0 mm |
| Breedte HE | 0 mm |
| Diepte HE | 0 mm |
| Verpakking kunststof HE (g) | 0 g |
| Verpakking glas HE (g) | 0 g |
| Verpakking papier HE (g) | 0.22 g |
| Bruto gewicht CE | 0 g |
| Hoogte CE | 0 mm |
| Breedte CE | 0 mm |
| Diepte CE | 0 mm |
allergenen
Omschrijving
Gepelde boekweit, een veelzijdig ingrediënt dat voorkomt in gerechten als blini's, soba-noedels en kasha, dient als een populaire tarwevervanger. Tip: boekweit roosteren voor gebruik versterkt de smaak en het aroma.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)