Bulgur grof bio 1200kg
Item nr. 10153
Verrijk vele producten en recepten door het toevoegen van dit groffe biologische bulghur. Lekker voor verwerking in snacks of kant-en-klare maaltijden.
Specificaties
- Variatie
- Bulghur
- GTIN
- 08718976014793
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 1200 kg
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976014793
- Eiwit
- 12.0 g
- Energie (kJ)
- 340 kJ
- Energie (kcal)
- 1436 kcal
- Ingrediënten (biologisch *)
- Bulghur*
- Koolhydraten
- 63 g
- Agrarische oorsprong
- Turkije (TR)
- Land van laatste bewerking
- Turkije (TR)
- Latijnse naam
- Triticum durum
- Ongediertebehandeling DO IT
- NEE
- Proces
- Bulghur is obtained starting from wheat resulting from organic agriculture and cleaned (dry and wet) and sorted. This wheat is then precooked, dehydrated, peeled, crushed and filtered in course and fine grinding.Bulghur is obtained starting from whea
- Vet
- 1.3 g
- Vezel
- 13.0 g
- Vocht
- 0 %
- Waarvan suikers
- 0.4 g
- Waarvan verzadigd
- 0.2 g
- Zout
- 0.04 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Tarwe
- Bron
- NEVO database
- Geur
- Productspecifiek, zonder vreemde geur
- Kleur
- Beige-bruin
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 1015
- Opslag condities
- Koel en droog
- Smaak
- Productspecifiek
- Verpakkingsmateriaal
- Big bag
- Uiterlijk
- Productspecifiek
- Versienummer specificatie
- V1 CERT 9-10-2025
- Additieven
- Nee
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Bulgur grof bio 1200kg
Item nr. 10153
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Bulgur grof bio 1200kg |
| GTIN | 08718976014793 |
| Land van laatste bewerking | Turkije (TR) |
| Agrarische oorsprong | Turkije (TR) |
| Latijnse naam | Triticum durum |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Bulghur* |
| Proces | Bulghur is obtained starting from wheat resulting from organic agriculture and cleaned (dry and wet) and sorted. This wheat is then precooked, dehydrated, peeled, crushed and filtered in course and fine grinding.Bulghur is obtained starting from whea |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 340 kJ |
| Energie (kcal) | 1436 kcal |
| Vet | 1.3 g |
| Waarvan verzadigd | 0.2 g |
| Koolhydraten | 63 g |
| Waarvan suikers | 0.4 g |
| Eiwit | 12.0 g |
| Vezel | 13.0 g |
| Zout | 0.04 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976014793 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 1200 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Tarwe |
Omschrijving
Verrijk vele producten en recepten door het toevoegen van dit groffe biologische bulghur. Lekker voor verwerking in snacks of kant-en-klare maaltijden.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)