Bulgur grof bio 25kg
Item nr. 10154
Verrijk vele producten en recepten door het toevoegen van dit groffe biologische bulghur. Lekker voor verwerking in snacks of kant-en-klare maaltijden.
Specificaties
- Variatie
- Bulghur
- GTIN
- 08718976000291
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976000291
- Eiwit
- 12.3 g
- Energie (kJ)
- 340 kJ
- Energie (kcal)
- 1436 kcal
- Ingrediënten (biologisch *)
- Bulghur medium bio 1000kg
- Koolhydraten
- 63.4 g
- Agrarische oorsprong
- Turkije (TR)
- Land van laatste bewerking
- Turkije (TR)
- Latijnse naam
- Triticum durum
- Ongediertebehandeling DO IT
- NEE
- Proces
- Bulghur wordt gewonnen uit tarwe afkomstig van biologische landbouw, gereinigd (droog en nat) en gesorteerd. Deze tarwe wordt vervolgens voorgekookt, gedehydrateerd, gepeld, gepletterd en gefilterd in een grove laag en fijngemalen .
- Vet
- 1.3 g
- Vezel
- 12.5 g
- Vocht
- 0 %
- Waarvan suikers
- 0.4 g
- Waarvan verzadigd
- 0.2 g
- Zout
- 0.04 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Tarwe
- Bron
- NEVO database
- Geur
- Productspecifiek, zonder vreemde geur
- Kleur
- Beige-bruin
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 1015
- Opslag condities
- Koel en droog
- Smaak
- Productspecifiek
- Verpakkingsmateriaal
- Multilayer paper bag
- Uiterlijk
- Productspecifiek
- Versienummer specificatie
- V1 CERT 9-10-2025
- Additieven
- Nee
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Bulgur grof bio 25kg
Item nr. 10154
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Bulgur grof bio 25kg |
| GTIN | 08718976000291 |
| Land van laatste bewerking | Turkije (TR) |
| Agrarische oorsprong | Turkije (TR) |
| Latijnse naam | Triticum durum |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Bulghur medium bio 1000kg |
| Proces | Bulghur wordt gewonnen uit tarwe afkomstig van biologische landbouw, gereinigd (droog en nat) en gesorteerd. Deze tarwe wordt vervolgens voorgekookt, gedehydrateerd, gepeld, gepletterd en gefilterd in een grove laag en fijngemalen . |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 340 kJ |
| Energie (kcal) | 1436 kcal |
| Vet | 1.3 g |
| Waarvan verzadigd | 0.2 g |
| Koolhydraten | 63.4 g |
| Waarvan suikers | 0.4 g |
| Eiwit | 12.3 g |
| Vezel | 12.5 g |
| Zout | 0.04 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976000291 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Tarwe |
Omschrijving
Verrijk vele producten en recepten door het toevoegen van dit groffe biologische bulghur. Lekker voor verwerking in snacks of kant-en-klare maaltijden.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)