Bulgur medium bio 1000kg BB
Item nr. 10152
Verrijk vele producten en recepten door het toevoegen van biologisch bulghur. Lekker voor verwerking in snacks of kant-en-klare maaltijden.
Specificaties
- Variatie
- Bulghur
- GTIN
- 08718976014816
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 1000 kg
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976014816
- Eiwit
- 12.3 g
- Energie (kJ)
- 340 kJ
- Energie (kcal)
- 1436 kcal
- Ingrediënten (biologisch *)
- Bulghur*
- Koolhydraten
- 63.4 g
- Agrarische oorsprong
- Turkije (TR)
- Land van laatste bewerking
- Turkije (TR)
- Latijnse naam
- Triticum durum
- Ongediertebehandeling DO IT
- NEE
- Proces
- Bulghur wordt gewonnen uit tarwe afkomstig van biologische landbouw, gereinigd (droog en nat) en gesorteerd. Deze tarwe wordt vervolgens voorgekookt, gedehydrateerd, gepeld, gepruimd en gefilterd in een groef en fijngemalen
- Vet
- 1.3 g
- Vezel
- 12.5 g
- Vocht
- 0 %
- Waarvan suikers
- 0.4 g
- Waarvan verzadigd
- 0.2 g
- Zout
- 0.04 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Tarwe
- Bron
- NEVO database
- Geur
- Productspecifiek, zonder vreemde geur
- Kleur
- Beige-bruin
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 1015
- Opslag condities
- Koel en droog
- Smaak
- Productspecifiek
- Verpakkingsmateriaal
- Big bag
- Uiterlijk
- Productspecifiek
- Versienummer specificatie
- V1 CERT 7-10-2025
- Additieven
- Nee
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Bulgur medium bio 1000kg BB
Item nr. 10152
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Bulgur medium bio 1000kg BB |
| GTIN | 08718976014816 |
| Land van laatste bewerking | Turkije (TR) |
| Agrarische oorsprong | Turkije (TR) |
| Latijnse naam | Triticum durum |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Bulghur* |
| Proces | Bulghur wordt gewonnen uit tarwe afkomstig van biologische landbouw, gereinigd (droog en nat) en gesorteerd. Deze tarwe wordt vervolgens voorgekookt, gedehydrateerd, gepeld, gepruimd en gefilterd in een groef en fijngemalen |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 340 kJ |
| Energie (kcal) | 1436 kcal |
| Vet | 1.3 g |
| Waarvan verzadigd | 0.2 g |
| Koolhydraten | 63.4 g |
| Waarvan suikers | 0.4 g |
| Eiwit | 12.3 g |
| Vezel | 12.5 g |
| Zout | 0.04 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976014816 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 1000 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Tarwe |
Omschrijving
Verrijk vele producten en recepten door het toevoegen van biologisch bulghur. Lekker voor verwerking in snacks of kant-en-klare maaltijden.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)