Bulgur medium bio 25kg
Item nr. 10151
Verrijk vele producten en recepten door het toevoegen van biologisch bulghur. Lekker voor verwerking in snacks of kant-en-klare maaltijden.
Specificaties
- Variatie
- Bulghur
- GTIN
- 08718976000284
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- GTIN-code Handels Eenheid
- 8718976000284
- Eiwit
- 12.0 g
- Energie (kJ)
- 1436 kJ
- Energie (kcal)
- 340 kcal
- Ingrediënten (biologisch *)
- Bulghur*
- Koolhydraten
- 63 g
- Kosher-gecertificeerd
- Ja
- Agrarische oorsprong
- Turkije (TR)
- Land van laatste bewerking
- Turkije (TR)
- Latijnse naam
- Triticum durum
- NOP
- Nee
- Ongediertebehandeling DO IT
- NEE
- Proces
- Bulghur wordt gewonnen uit tarwe afkomstig van biologische landbouw, gereinigd en gesorteerd. Deze tarwe wordt vervolgens voorgekookt, gedehydrateerd, gepeld, gepruimd en gefilterd in een groef en fijngemalen
- Vet
- 1.3 g
- Vezel
- 13.0 g
- Vocht
- < 13 %
- waarvan suikers
- 0.4 g
- waarvan verzadigd
- 0.2 g
- Zout
- 0.04 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Geschikt voor
- VegetarischVeganLactosevrij
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Tarwe
- Bron
- NEVO database
- E.coli
- Absent CFU/g
- Coliformen
- < 100 CFU/g
- Enterobacteriaceae
- < 100 CFU/g
- Fairtrade FLO
- Nee
- Fairtrade IBD
- Nee
- Geur
- Productspecifiek, zonder vreemde geur
- Gisten
- < 10 000 CFU/g
- Halal-gecertificeerd
- Nee
- Kleur
- Beige-bruin
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 1015
- Schimmels
- < 10 000 CFU/g
- Opslag condities
- Koel en droog
- Salmonella
- Absent CFU/25g
- Stenen
- < 1 per 25kg
- Smaak
- Productspecifiek
- Verpakkingsmateriaal
- Multilayer paper bag
- Uiterlijk
- Productspecifiek
- Zuiverheid
- > 99,9 %
- Versienummer specificatie
- V2 CERT 08-04-2026
- Totaal kiemgetal (TPC)
- < 100 000 CFU/g
- Additieven (biologisch *)
- Nee
- Afwijkende kleur
- < 1 %
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Bulgur medium bio 25kg
Item nr. 10151
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Bulgur medium bio 25kg |
| GTIN | 08718976000284 |
| Land van laatste bewerking | Turkije (TR) |
| Agrarische oorsprong | Turkije (TR) |
| Latijnse naam | Triticum durum |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Bulghur* |
| Proces | Bulghur wordt gewonnen uit tarwe afkomstig van biologische landbouw, gereinigd en gesorteerd. Deze tarwe wordt vervolgens voorgekookt, gedehydrateerd, gepeld, gepruimd en gefilterd in een groef en fijngemalen |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1436 kJ |
| Energie (kcal) | 340 kcal |
| Vet | 1.3 g |
| waarvan verzadigd | 0.2 g |
| Koolhydraten | 63 g |
| waarvan suikers | 0.4 g |
| Eiwit | 12.0 g |
| Vezel | 13.0 g |
| Zout | 0.04 g |
Houdbaarheid
| Houdbaarheid na productie leverancier | 24M |
Verpakking
| GTIN-code Handels Eenheid | 8718976000284 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Verpakkingsmateriaal | Multilayer paper bag |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Tarwe |
Omschrijving
Verrijk vele producten en recepten door het toevoegen van biologisch bulghur. Lekker voor verwerking in snacks of kant-en-klare maaltijden.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)