Couscous spelt volkoren bio 25kg
Item nr. 10167
Spelt couscous heeft doorgaans een nootachtigere smaak en een stevigere textuur vergeleken met witte couscous. Ga eens voor de speltcouscous in plaats van de volkorenvariant en laat u verrassen.
Specificaties
- Variatie
- Couscous
- GTIN
- 08718976000352
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976000352
- Eiwit
- 12.0 g
- Energie (kJ)
- 1449 kJ
- Energie (kcal)
- 324 kcal
- Ingrediënten (biologisch *)
- Tarwespelt*
- Koolhydraten
- 65 g
- Agrarische oorsprong
- Italië (IT)
- Land van laatste bewerking
- Italië (IT)
- Latijnse naam
- Triticum spelta
- Ongediertebehandeling DO IT
- NEE
- Proces
- Het grondstof dat wordt gebruikt bij de productie van couscous is biologisch, volledig SPELT-meel. Het meel, gemengd met water om de kenmerkende korrels van couscous te verkrijgen, wordt gekookt, gedroogd en luchtgekoeld
- Vet
- 1.9 g
- Vezel
- 8.4 g
- Vocht
- 0 %
- Waarvan suikers
- 2.4 g
- Waarvan verzadigd
- 0.3 g
- Zout
- 0,05 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Tarwe
- Bron
- Leverancier
- Geur
- Productspecifiek
- Kleur
- Bruin
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 0
- Opslag condities
- Koel en droog
- Smaak
- Productspecifiek
- Verpakkingsmateriaal
- Multilayer paper bag
- Uiterlijk
- Productspecifiek
- Versienummer specificatie
- V1 CERT 9-10-2025
- Additieven
- Nee
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Couscous spelt volkoren bio 25kg
Item nr. 10167
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Couscous spelt volkoren bio 25kg |
| GTIN | 08718976000352 |
| Land van laatste bewerking | Italië (IT) |
| Agrarische oorsprong | Italië (IT) |
| Latijnse naam | Triticum spelta |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Tarwespelt* |
| Proces | Het grondstof dat wordt gebruikt bij de productie van couscous is biologisch, volledig SPELT-meel. Het meel, gemengd met water om de kenmerkende korrels van couscous te verkrijgen, wordt gekookt, gedroogd en luchtgekoeld |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1449 kJ |
| Energie (kcal) | 324 kcal |
| Vet | 1.9 g |
| Waarvan verzadigd | 0.3 g |
| Koolhydraten | 65 g |
| Waarvan suikers | 2.4 g |
| Eiwit | 12.0 g |
| Vezel | 8.4 g |
| Zout | 0,05 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976000352 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Tarwe |
Omschrijving
Spelt couscous heeft doorgaans een nootachtigere smaak en een stevigere textuur vergeleken met witte couscous. Ga eens voor de speltcouscous in plaats van de volkorenvariant en laat u verrassen.Â

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)