Couscous volkoren bio 1000kg
Item nr. 10159
De dichte textuur en nootachtige smaak, die deze couscous heeft dankzij de aanwezige zemelen en kiemen, zorgen voor een ware smaaksensatie. Vergeleken met zijn lichtere tegenhanger, de witte couscous, zit volkorencouscous boordevol vezels, vitamines en mineralen.
Specificaties
- Variatie
- Couscous
- GTIN
- 08718976000321
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 1000 kg
- Breedte CE
- 0 mm
- Breedte HE
- 0 mm
- Diepte CE
- 0 mm
- Diepte HE
- 0 mm
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976000321
- Eiwit
- 12.5 g
- Energie (kJ)
- 347 kJ
- Energie (kcal)
- 1470 kcal
- Gekoeld bij hoge temp
- 0
- Hoogte CE
- 0 mm
- Hoogte HE
- 0 mm
- Ingrediënten (biologisch *)
- Durum tarwe*
- Koolhydraten
- 63 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Latijnse naam
- Triticum durum
- Ongediertebehandeling DO IT
- NEE
- Proces
- Knuspen op slijpsteen, dempen, rollen, koken, drogen, kalibreren, verpakken
- Verpakking glas HE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof HE (g)
- 2 g
- Verpakking papier HE (g)
- 0 g
- Vet
- 2.1 g
- Vezel
- 8.5 g
- Vocht
- < 10 %
- Waarvan suikers
- 0.8 g
- Waarvan verzadigd
- 0.8 g
- Zout
- 0 g
- Bruto gewicht CE
- 0 g
- Bruto gewicht HE
- 0 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 12M
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 0
- Smaak
- Productspecifiek
- Uiterlijk
- Smooth
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Couscous volkoren bio 1000kg
Item nr. 10159
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Couscous volkoren bio 1000kg |
| GTIN | 08718976000321 |
| Land van laatste bewerking | |
| Agrarische oorsprong | |
| Latijnse naam | Triticum durum |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Durum tarwe* |
| Proces | Knuspen op slijpsteen, dempen, rollen, koken, drogen, kalibreren, verpakken |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 347 kJ |
| Energie (kcal) | 1470 kcal |
| Vet | 2.1 g |
| Waarvan verzadigd | 0.8 g |
| Koolhydraten | 63 g |
| Waarvan suikers | 0.8 g |
| Eiwit | 12.5 g |
| Vezel | 8.5 g |
| Zout | 0 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976000321 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 1000 kg |
| Bruto gewicht HE | 0 g |
| Hoogte HE | 0 mm |
| Breedte HE | 0 mm |
| Diepte HE | 0 mm |
| Verpakking kunststof HE (g) | 2 g |
| Verpakking glas HE (g) | 0 g |
| Verpakking papier HE (g) | 0 g |
| Bruto gewicht CE | 0 g |
| Hoogte CE | 0 mm |
| Breedte CE | 0 mm |
| Diepte CE | 0 mm |
allergenen
Omschrijving
De dichte textuur en nootachtige smaak, die deze couscous heeft dankzij de aanwezige zemelen en kiemen, zorgen voor een ware smaaksensatie. Vergeleken met zijn lichtere tegenhanger, de witte couscous, zit volkorencouscous boordevol vezels, vitamines en mineralen.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)