Couscous volkoren bio 25kg
Item nr. 10163
De dichte textuur en nootachtige smaak, die deze couscous heeft dankzij de aanwezige zemelen en kiemen, zorgen voor een ware smaaksensatie. Vergeleken met zijn lichtere tegenhanger, de witte couscous, zit volkorencouscous boordevol vezels, vitamines en mineralen.
Specificaties
- Variatie
- Couscous
- GTIN
- 08718976018272
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976018272
- Eiwit
- 12.0 g
- Energie (kJ)
- 1449 kJ
- Energie (kcal)
- 342 kcal
- Ingrediënten (biologisch *)
- Couscous*, water
- Koolhydraten
- 65 g
- Agrarische oorsprong
- Italië (IT)
- Land van laatste bewerking
- Italië (IT)
- Latijnse naam
- Triticum durum
- Ongediertebehandeling DO IT
- NEE
- Proces
- The raw material used in the production of organic whole couscous is the organic whole durum wheat semolina, of Italian origin. The semolina, mixed with water to obtain the characteristics grains of couscous, is cooked, dried and aircooled.
- Vet
- 1.9 g
- Vezel
- 8.4 g
- Vocht
- 0 %
- Waarvan suikers
- 2.4 g
- Waarvan verzadigd
- 0.3 g
- Zout
- 0.05 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Tarwe
- Bron
- NEVO database
- Geur
- Productspecifiek, zonder vreemde geur
- Kleur
- Bruin
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 5518
- Opslag condities
- Koel en droog
- Smaak
- Productspecifiek
- Verpakkingsmateriaal
- Multilayer paper bag
- Uiterlijk
- Productspecifiek
- Versienummer specificatie
- V1 CERT 9-10-2025
- Additieven
- Nee
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Couscous volkoren bio 25kg
Item nr. 10163
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Couscous volkoren bio 25kg |
| GTIN | 08718976018272 |
| Land van laatste bewerking | Italië (IT) |
| Agrarische oorsprong | Italië (IT) |
| Latijnse naam | Triticum durum |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Couscous*, water |
| Proces | The raw material used in the production of organic whole couscous is the organic whole durum wheat semolina, of Italian origin. The semolina, mixed with water to obtain the characteristics grains of couscous, is cooked, dried and aircooled. |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1449 kJ |
| Energie (kcal) | 342 kcal |
| Vet | 1.9 g |
| Waarvan verzadigd | 0.3 g |
| Koolhydraten | 65 g |
| Waarvan suikers | 2.4 g |
| Eiwit | 12.0 g |
| Vezel | 8.4 g |
| Zout | 0.05 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976018272 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Tarwe |
Omschrijving
De dichte textuur en nootachtige smaak, die deze couscous heeft dankzij de aanwezige zemelen en kiemen, zorgen voor een ware smaaksensatie. Vergeleken met zijn lichtere tegenhanger, de witte couscous, zit volkorencouscous boordevol vezels, vitamines en mineralen.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)