Couscous wit bio 25kg
Item nr. 10611
Couscous kan worden gebruikt in plaats van elk ander graan en staat bekend om zijn snelle vermogen om smaken te absorberen. Het kookt snel en heeft een heerlijk zachte textuur. Witte couscous heeft een lichtere textuur en mildere smaak vergeleken met volkoren varianten.
Specificaties
- Variatie
- Couscous
- GTIN
- 08718976019453
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- As gehalte
- < 0,9
- Breedte CE
- 0 mm
- Breedte HE
- 360 mm
- Diepte CE
- 0 mm
- Diepte HE
- 600 mm
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976019453
- Eiwit
- 12.0 g
- Energie (kJ)
- 1537 kJ
- Energie (kcal)
- 363 kcal
- Gekoeld bij hoge temp
- 0
- Hoogte CE
- 0 mm
- Hoogte HE
- 140 mm
- Ingrediënten (biologisch *)
- Organic durum wheat semolina*
- Koolhydraten
- 72 g
- Kosher-gecertificeerd
- Ja
- Agrarische oorsprong
- Italië (IT)
- Land van laatste bewerking
- Italië (IT)
- Latijnse naam
- Triticum durum
- NOP
- Nee
- Ongediertebehandeling DO IT
- NEE
- Oogst maand(en)
- 6/7/8
- Proces
- The raw material used in the production of organic couscous is the organic durum wheat semolina, of Italian origin. The semolina, mixed with water to obtain the characteristics grains of couscous, is cooked, dried and air-cooled.
- Verpakking glas HE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof HE (g)
- 0 g
- Verpakking papier HE (g)
- 0.15 g
- Vet
- 2.1 g
- Vezel
- 3.7 g
- Vocht
- < 13 %
- Waarvan suikers
- 2.2 g
- Waarvan verzadigd
- 0.7 g
- Zout
- 0.01 g
- Bruto gewicht CE
- 0 g
- Bruto gewicht HE
- 0 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Tarwe
- Bron
- NEVO database
- E.coli
- <10 CFU/g
- Enterobacteriaceae
- < 10 000 CFU/g
- Fairtrade IBD
- Nee
- Geur
- Productspecifiek, zonder vreemde geur
- Gisten
- < 10 000 CFU/g
- Halal-gecertificeerd
- Nee
- Kleur
- Beige
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Soja en Mosterd
- Nevo-nummer
- 1889
- Schimmels
- < 10 000 CFU/g
- Opslag condities
- Koel en droog
- Salmonella
- Absent CFU/25g
- Onzuiverheid
- < 0,1 %
- Smaak
- Productspecifiek
- Uiterlijk
- Productspecifiek
- Staphylococcus aureus
- < 10 000 CFU/g
- Totaal kiemgetal (TPC)
- < 10 000 CFU/g
- Listeria monocytogenes
- Absent 25g
- Additieven
- Nee
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Couscous wit bio 25kg
Item nr. 10611
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Couscous wit bio 25kg |
| GTIN | 08718976019453 |
| Land van laatste bewerking | Italië (IT) |
| Agrarische oorsprong | Italië (IT) |
| Latijnse naam | Triticum durum |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Organic durum wheat semolina* |
| Proces | The raw material used in the production of organic couscous is the organic durum wheat semolina, of Italian origin. The semolina, mixed with water to obtain the characteristics grains of couscous, is cooked, dried and air-cooled. |
| Oogst maand(en) | 6/7/8 |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1537 kJ |
| Energie (kcal) | 363 kcal |
| Vet | 2.1 g |
| Waarvan verzadigd | 0.7 g |
| Koolhydraten | 72 g |
| Waarvan suikers | 2.2 g |
| Eiwit | 12.0 g |
| Vezel | 3.7 g |
| Zout | 0.01 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976019453 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
| Bruto gewicht HE | 0 g |
| Hoogte HE | 140 mm |
| Breedte HE | 360 mm |
| Diepte HE | 600 mm |
| Verpakking kunststof HE (g) | 0 g |
| Verpakking glas HE (g) | 0 g |
| Verpakking papier HE (g) | 0.15 g |
| Bruto gewicht CE | 0 g |
| Hoogte CE | 0 mm |
| Breedte CE | 0 mm |
| Diepte CE | 0 mm |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Tarwe |
Omschrijving
Couscous kan worden gebruikt in plaats van elk ander graan en staat bekend om zijn snelle vermogen om smaken te absorberen. Het kookt snel en heeft een heerlijk zachte textuur. Witte couscous heeft een lichtere textuur en mildere smaak vergeleken met volkoren varianten.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)