Fonio bio 20kg
Item nr. 10196
Fonio, een glutenvrije en allergenenvrije graansoort, is ongelooflijk veelzijdig. Het is eenvoudig te bereiden en kan worden gepoft, geplet of zelfs gebruikt worden voor het brouwen van bier. Fonio kan rijst, granen en semolina vervangen en is geschikt voor het maken van soep, pap, couscous of
Specificaties
- Variatie
- Fonio
- GTIN
- 08718976000529
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 20 kg
- As gehalte
- 3%
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976000529
- Eiwit
- 7.0 g
- Energie (kJ)
- 1540 kJ
- Energie (kcal)
- 363 kcal
- Ingrediënten (biologisch *)
- Fonio*
- Koolhydraten
- 80 g
- Agrarische oorsprong
- Burkina Faso (BF)
- Land van laatste bewerking
- Burkina Faso (BF)
- Latijnse naam
- Digitaria sp.
- Proces
- The shelled organic fonio grains are freed of physical impurities by a series of cleaning and washing. The washed fonio is then wrung out and then steamed. This precooking not only improves the nutritional qualities but also destroys all forms of lif
- Vet
- 1.2 g
- Vezel
- 1.8 g
- Vocht
- 0 %
- Waarvan suikers
- 5 g
- Waarvan verzadigd
- 5 g
- Zout
- 0,01 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Bron
- Analyse
- Geur
- Productspecifiek
- Kleur
- Beige
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Opslag condities
- Koel en droog
- Smaak
- Productspecifiek
- Verpakkingsmateriaal
- Bag-in-box
- Uiterlijk
- Productspecifiek, granen
- Versienummer specificatie
- V1 CERT 20-10-2025
- Additieven
- Nee
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Fonio bio 20kg
Item nr. 10196
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Fonio bio 20kg |
| GTIN | 08718976000529 |
| Land van laatste bewerking | Burkina Faso (BF) |
| Agrarische oorsprong | Burkina Faso (BF) |
| Latijnse naam | Digitaria sp. |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Fonio* |
| Proces | The shelled organic fonio grains are freed of physical impurities by a series of cleaning and washing. The washed fonio is then wrung out and then steamed. This precooking not only improves the nutritional qualities but also destroys all forms of lif |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1540 kJ |
| Energie (kcal) | 363 kcal |
| Vet | 1.2 g |
| Waarvan verzadigd | 5 g |
| Koolhydraten | 80 g |
| Waarvan suikers | 5 g |
| Eiwit | 7.0 g |
| Vezel | 1.8 g |
| Zout | 0,01 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976000529 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 20 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
Fonio, een glutenvrije en allergenenvrije graansoort, is ongelooflijk veelzijdig. Het is eenvoudig te bereiden en kan worden gepoft, geplet of zelfs gebruikt worden voor het brouwen van bier. Fonio kan rijst, granen en semolina vervangen en is geschikt voor het maken van soep, pap, couscous of brood.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)