Gerst gepareld bio 25kg
Item nr. 10211
Onze geparelde gerst heeft een subtiel nootachtige smaak en een robuuste textuur, ideaal voor het verfraaien van gebakken producten zoals brood, het maken van hartige pannenkoeken of het verrijken van soepen en stoofschotels.
Specificaties
- Variatie
- Gerst
- GTIN
- 08718976000550
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976000550
- Eiwit
- 9.0 g
- Energie (kJ)
- 1435 kJ
- Energie (kcal)
- 339 kcal
- Ingrediënten (biologisch *)
- Gerst*
- Koolhydraten
- 67 g
- Agrarische oorsprong
- Europese Unie (EU)
- Land van laatste bewerking
- Nederland (NL)
- Latijnse naam
- Hordeum vulgare
- Ongediertebehandeling DO IT
- ALTIJD
- Proces
- Schoonmaken, schillen, polijsten, inpakken
- Vet
- 2 g
- Vezel
- 8.6 g
- Vocht
- 0 %
- Waarvan suikers
- 0 g
- Waarvan verzadigd
- 0.3 g
- Zout
- 0,012 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 8M
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Gerst
- Bron
- NEVO database
- Geur
- Productspecifiek
- Kleur
- Beige-bruin
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Tarwe
- Nevo-nummer
- 212
- Opslag condities
- Koel en droog
- Smaak
- Productspecifiek
- Verpakkingsmateriaal
- Multilayer paper bag
- Uiterlijk
- Productspecifiek, granen
- Versienummer specificatie
- V1 CERT 22-10-2025
- Additieven
- Nee
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Gerst gepareld bio 25kg
Item nr. 10211
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Gerst gepareld bio 25kg |
| GTIN | 08718976000550 |
| Land van laatste bewerking | Nederland (NL) |
| Agrarische oorsprong | Europese Unie (EU) |
| Latijnse naam | Hordeum vulgare |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Gerst* |
| Proces | Schoonmaken, schillen, polijsten, inpakken |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1435 kJ |
| Energie (kcal) | 339 kcal |
| Vet | 2 g |
| Waarvan verzadigd | 0.3 g |
| Koolhydraten | 67 g |
| Waarvan suikers | 0 g |
| Eiwit | 9.0 g |
| Vezel | 8.6 g |
| Zout | 0,012 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976000550 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Gerst |
Omschrijving
Onze geparelde gerst heeft een subtiel nootachtige smaak en een robuuste textuur, ideaal voor het verfraaien van gebakken producten zoals brood, het maken van hartige pannenkoeken of het verrijken van soepen en stoofschotels.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)