Gerst gepeld bio 25kg
Item nr. 10210
Onze gepelde gerst heeft een subtiel nootachtige smaak en een robuuste textuur, ideaal voor het verfraaien van gebakken producten zoals brood, het maken van hartige pannenkoeken of het verrijken van soepen en stoofschotels.
Specificaties
- Variatie
- Gerst
- GTIN
- 08718976000543
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976000543
- Eiwit
- 6.3 g
- Energie (kJ)
- 1419 kJ
- Energie (kcal)
- 337 kcal
- Ingrediënten (biologisch *)
- Gerst gepeld*
- Koolhydraten
- 64 g
- Agrarische oorsprong
- Europese Unie (EU)
- Land van laatste bewerking
- Nederland (NL)
- Latijnse naam
- Panicum miliaceum
- Ongediertebehandeling DO IT
- ALTIJD
- Oogst maand(en)
- 8
- Proces
- Schoonmaken, schillen, inpakken
- Vet
- 2.7 g
- Vezel
- 16 g
- Vocht
- 0 %
- Waarvan suikers
- 2.8 g
- Waarvan verzadigd
- 0.7 g
- Zout
- 0,02 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 8M
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Gerst
- Bron
- Analyse
- Geur
- Productspecifiek
- Kleur
- Beige-bruin
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Tarwe
- Opslag condities
- Koel en droog
- Smaak
- Productspecifiek
- Verpakkingsmateriaal
- Multilayer paper bag
- Uiterlijk
- Productspecifiek, granen
- Versienummer specificatie
- V1 CERT 22-10-2025
- Additieven
- Nee
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Gerst gepeld bio 25kg
Item nr. 10210
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Gerst gepeld bio 25kg |
| GTIN | 08718976000543 |
| Land van laatste bewerking | Nederland (NL) |
| Agrarische oorsprong | Europese Unie (EU) |
| Latijnse naam | Panicum miliaceum |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Gerst gepeld* |
| Proces | Schoonmaken, schillen, inpakken |
| Oogst maand(en) | 8 |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1419 kJ |
| Energie (kcal) | 337 kcal |
| Vet | 2.7 g |
| Waarvan verzadigd | 0.7 g |
| Koolhydraten | 64 g |
| Waarvan suikers | 2.8 g |
| Eiwit | 6.3 g |
| Vezel | 16 g |
| Zout | 0,02 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976000543 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Gerst |
Omschrijving
Onze gepelde gerst heeft een subtiel nootachtige smaak en een robuuste textuur, ideaal voor het verfraaien van gebakken producten zoals brood, het maken van hartige pannenkoeken of het verrijken van soepen en stoofschotels.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)