Gierst gepeld Mizi bio 25kg FT IBD
Item nr. 10127
Gierst, het smakelijke en voedzame oergraan, is uitstekend geschikt als stevige saladebasis, toevoeging aan soepen of vermalen tot meel om mee te bakken.
Specificaties
- Variatie
- Gierst
- GTIN
- 08718976000215
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976000215
- Eiwit
- 11.0 g
- Energie (kJ)
- 1566 kJ
- Energie (kcal)
- 370 kcal
- Ingrediënten (biologisch *)
- Gierst*
- Koolhydraten
- 71 g
- Agrarische oorsprong
- China (CN)
- Land van laatste bewerking
- China (CN)
- Latijnse naam
- Panicum miliaceum
- Ongediertebehandeling DO IT
- ZOMER
- Proces
- Oogsten, schoonmaken, schillen, inpakken
- Vet
- 4.0 g
- Vezel
- 3.0 g
- Vocht
- 0 %
- Waarvan suikers
- 0 g
- Waarvan verzadigd
- 0.8 g
- Zout
- 0.01 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 18M
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Bron
- NEVO database
- Geur
- Productspecifiek, zonder vreemde geur
- Kleur
- Geel
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 0
- Opslag condities
- Koel en droog
- Smaak
- Productspecifiek
- Verpakkingsmateriaal
- Multilayer paper bag
- Uiterlijk
- Productspecifiek, granen
- Versienummer specificatie
- V1 CERT 7-10-2025
- Additieven
- Nee
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Gierst gepeld Mizi bio 25kg FT IBD
Item nr. 10127
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Gierst gepeld Mizi bio 25kg FT IBD |
| GTIN | 08718976000215 |
| Land van laatste bewerking | China (CN) |
| Agrarische oorsprong | China (CN) |
| Latijnse naam | Panicum miliaceum |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Gierst* |
| Proces | Oogsten, schoonmaken, schillen, inpakken |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1566 kJ |
| Energie (kcal) | 370 kcal |
| Vet | 4.0 g |
| Waarvan verzadigd | 0.8 g |
| Koolhydraten | 71 g |
| Waarvan suikers | 0 g |
| Eiwit | 11.0 g |
| Vezel | 3.0 g |
| Zout | 0.01 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976000215 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
Gierst, het smakelijke en voedzame oergraan, is uitstekend geschikt als stevige saladebasis, toevoeging aan soepen of vermalen tot meel om mee te bakken.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)