Haver gepeld bio 25kg
Item nr. 10250
Onze gepelde haver is een veelgevraagd ingrediënt in ontbijtgranen, mueslirepen en bakmixen. Ze zijn gemakkelijk te verwerken en bieden textuur-, smaak- en voedingsvoordelen om uw eindproducten te verbeteren.
Specificaties
- Variatie
- Haver
- GTIN
- 08718976000642
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976000642
- Eiwit
- 14.0 g
- Energie (kJ)
- 1503 kJ
- Energie (kcal)
- 359 kcal
- Ingrediënten (biologisch *)
- Haver*
- Koolhydraten
- 60 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- Europese Unie (EU)
- Land van laatste bewerking
- Nederland (NL)
- Latijnse naam
- Avena sativa
- Ongediertebehandeling DO IT
- ALTIJD
- Proces
- Gewassen, gepelde haver
- Vet
- 7 g
- Vezel
- 5.0 g
- Vocht
- 0 %
- Waarvan suikers
- 1.0 g
- Waarvan verzadigd
- 0 g
- Zout
- 0.025 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 8M
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Haver
- Bron
- Leverancier
- Geur
- Productspecifiek
- Kleur
- Beige-bruin
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Tarwe
- Nevo-nummer
- 0
- Opslag condities
- Koel en droog
- Smaak
- Productspecifiek
- Verpakkingsmateriaal
- Multilayer paper bag
- Uiterlijk
- Productspecifiek, granen
- Versienummer specificatie
- V1 CERT 22-10-2025
- Additieven
- Nee
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Haver gepeld bio 25kg
Item nr. 10250
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Haver gepeld bio 25kg |
| GTIN | 08718976000642 |
| Land van laatste bewerking | Nederland (NL) |
| Agrarische oorsprong | Europese Unie (EU) |
| Latijnse naam | Avena sativa |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Haver* |
| Proces | Gewassen, gepelde haver |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1503 kJ |
| Energie (kcal) | 359 kcal |
| Vet | 7 g |
| Waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 60 g |
| Waarvan suikers | 1.0 g |
| Eiwit | 14.0 g |
| Vezel | 5.0 g |
| Zout | 0.025 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976000642 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Haver |
Omschrijving
Onze gepelde haver is een veelgevraagd ingrediënt in ontbijtgranen, mueslirepen en bakmixen. Ze zijn gemakkelijk te verwerken en bieden textuur-, smaak- en voedingsvoordelen om uw eindproducten te verbeteren.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)