Mais heel bio 25kg
Item nr. 10200
Biologisch maïs is een veelzijdig basisingrediënt wat in talloze producten kan worden verwerkt, denk aan ontbijtgranen, snacks en gebak. Bovendien kan het worden verwerkt tot zetmeel of siroop, de mogelijkheden zijn eindeloos.
Specificaties
- Variatie
- Maïs
- GTIN
- 08718976000536
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- As gehalte
- 0 %
- GTIN-code Handels Eenheid
- 8718976000536
- Eiwit
- 9.2 g
- Energie (kJ)
- 1484 kJ
- Energie (kcal)
- 354 kcal
- Ingrediënten (biologisch *)
- Mais*
- Koolhydraten
- 66 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- Nederland (NL)
- Land van laatste bewerking
- Europese Unie (EU)
- Latijnse naam
- Zea mays
- NOP
- Nee
- Ongediertebehandeling DO IT
- ALTIJD
- Proces
- Schoonmaken, inpakken
- Vet
- 3.8 g
- Vezel
- 9.2 g
- Vocht
- < 15 %
- waarvan suikers
- 1.5 g
- waarvan verzadigd
- 9.2 g
- Zout
- 0,015 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 8M
- Geschikt voor
- VegetarischVeganLactosevrij
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Bron
- Leverancier
- Fairtrade FLO
- Nee
- Fairtrade IBD
- Nee
- Geur
- Productspecifiek
- Gisten
- < 1 000 CFU/g
- Halal-gecertificeerd
- Nee
- Kleur
- Geel
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Tarwe en Soja
- Schimmels
- < 1 000 CFU/g
- Opslag condities
- Koel en droog
- Salmonella
- Absent CFU/25g
- Smaak
- Productspecifiek
- Verpakkingsmateriaal
- Multilayer paper bag
- Uiterlijk
- Productspecifiek
- Versienummer specificatie
- V2 CERT 10-04-2026
- Totaal kiemgetal (TPC)
- < 1 000 000 CFU/g
- Additieven (biologisch *)
- Nee
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Mais heel bio 25kg
Item nr. 10200
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Mais heel bio 25kg |
| GTIN | 08718976000536 |
| Land van laatste bewerking | Europese Unie (EU) |
| Agrarische oorsprong | Nederland (NL) |
| Latijnse naam | Zea mays |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Mais* |
| Proces | Schoonmaken, inpakken |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1484 kJ |
| Energie (kcal) | 354 kcal |
| Vet | 3.8 g |
| waarvan verzadigd | 9.2 g |
| Koolhydraten | 66 g |
| waarvan suikers | 1.5 g |
| Eiwit | 9.2 g |
| Vezel | 9.2 g |
| Zout | 0,015 g |
Houdbaarheid
| Houdbaarheid na productie leverancier | 8M |
Verpakking
| GTIN-code Handels Eenheid | 8718976000536 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Verpakkingsmateriaal | Multilayer paper bag |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
Biologisch maïs is een veelzijdig basisingrediënt wat in talloze producten kan worden verwerkt, denk aan ontbijtgranen, snacks en gebak. Bovendien kan het worden verwerkt tot zetmeel of siroop, de mogelijkheden zijn eindeloos.Â

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)