Pofmais bio 25kg
Item nr. 10093
Deze biologische pofmais is uiterst geschikt voor bioscopen, restaurants of iedereen die op zoek is naar het maken van de knapperigste popcorn. Op smaak gebracht met zout, suiker of uw eigen kruidenmengsel, deze popcorn zal iedere consument doen smachten naar meer.
Specificaties
- Variatie
- Maïs
- GTIN
- 08718976000116
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976000116
- Eiwit
- 11.0 g
- Energie (kJ)
- 1582 kJ
- Energie (kcal)
- 374 kcal
- Ingrediënten (biologisch *)
- Pofmaïs*
- Koolhydraten
- 71 g
- Agrarische oorsprong
- Turkije (TR)
- Land van laatste bewerking
- Turkije (TR)
- Latijnse naam
- Zea mays everta
- Ongediertebehandeling DO IT
- ZOMER
- Proces
- Invoercontrole, schoonmaken, sorteren, inpakken
- Vet
- 4 g
- Vezel
- 5.0 g
- Vocht
- < 13 %
- Waarvan suikers
- 5.0 g
- Waarvan verzadigd
- 0.5 g
- Zout
- 0.01 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Bron
- NEVO database
- Geur
- Productspecifiek, zonder vreemde geur
- Kleur
- Geel
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 214
- Opslag condities
- Koel en droog
- Smaak
- Productspecifiek
- Verpakkingsmateriaal
- Multilayer paper bag
- Uiterlijk
- Productspecifiek
- Versienummer specificatie
- V1 CERT 3-10-2025
- Additieven
- Nee
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Pofmais bio 25kg
Item nr. 10093
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Pofmais bio 25kg |
| GTIN | 08718976000116 |
| Land van laatste bewerking | Turkije (TR) |
| Agrarische oorsprong | Turkije (TR) |
| Latijnse naam | Zea mays everta |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Pofmaïs* |
| Proces | Invoercontrole, schoonmaken, sorteren, inpakken |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1582 kJ |
| Energie (kcal) | 374 kcal |
| Vet | 4 g |
| Waarvan verzadigd | 0.5 g |
| Koolhydraten | 71 g |
| Waarvan suikers | 5.0 g |
| Eiwit | 11.0 g |
| Vezel | 5.0 g |
| Zout | 0.01 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976000116 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
Deze biologische pofmais is uiterst geschikt voor bioscopen, restaurants of iedereen die op zoek is naar het maken van de knapperigste popcorn. Op smaak gebracht met zout, suiker of uw eigen kruidenmengsel, deze popcorn zal iedere consument doen smachten naar meer.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)