Quinoa wit/rood/zwart bio 25kgÂ
Item nr. 10187
Deze quinoamix bevat het beste van drie werelden. De unieke smaak, snelle kooktijd en aantrekkelijke uiterlijk zorgt voor een lach op ieders gezicht.
Specificaties
- Variatie
- Quinoa
- GTIN
- 08718976000499
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- GTIN-code Handels Eenheid
- 8718976000499
- Eiwit
- 14.0 g
- Energie (kJ)
- 1492 kJ
- Energie (kcal)
- 354 kcal
- Ingrediënten (biologisch *)
- Quinoa*
- Koolhydraten
- 57 g
- Kosher-gecertificeerd
- Ja
- Agrarische oorsprong
- Peru (PE)
- Land van laatste bewerking
- Peru (PE)
- Latijnse naam
- Chenopodium quinoa
- NOP
- Nee
- Ongediertebehandeling DO IT
- ZOMER
- Proces
- Mengen en verpakken
- Vet
- 6.1 g
- Vezel
- 7.0 g
- Vocht
- < 13 %
- waarvan suikers
- 4.9 g
- waarvan verzadigd
- 0.7 g
- Zout
- 0.01 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Geschikt voor
- VegetarischVeganLactosevrij
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Bron
- NEVO database
- Gebroken
- < 1 %
- E.coli
- <10 CFU/g
- Coliformen
- < 1 000 CFU/g
- Fairtrade FLO
- Nee
- Fairtrade IBD
- Nee
- Geur
- Productspecifiek
- Gisten
- < 10 000 CFU/g
- Halal-gecertificeerd
- Nee
- Kleur
- Product specifiek
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 3153
- Schimmels
- < 10 000 CFU/g
- Opslag condities
- Koel en droog
- Salmonella
- Absent CFU/25g
- Smaak
- Productspecifiek
- Verpakkingsmateriaal
- Multilayer paper bag
- Uiterlijk
- Productspecifiek
- Zuiverheid
- > 99,9 %
- Versienummer specificatie
- V2 CERT 09-04-2026
- Totaal kiemgetal (TPC)
- < 1 000 000 CFU/g
- Additieven (biologisch *)
- Nee
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Quinoa wit/rood/zwart bio 25kgÂ
Item nr. 10187
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Quinoa wit/rood/zwart bio 25kg |
| GTIN | 08718976000499 |
| Land van laatste bewerking | Peru (PE) |
| Agrarische oorsprong | Peru (PE) |
| Latijnse naam | Chenopodium quinoa |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Quinoa* |
| Proces | Mengen en verpakken |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1492 kJ |
| Energie (kcal) | 354 kcal |
| Vet | 6.1 g |
| waarvan verzadigd | 0.7 g |
| Koolhydraten | 57 g |
| waarvan suikers | 4.9 g |
| Eiwit | 14.0 g |
| Vezel | 7.0 g |
| Zout | 0.01 g |
Houdbaarheid
| Houdbaarheid na productie leverancier | 24M |
Verpakking
| GTIN-code Handels Eenheid | 8718976000499 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Verpakkingsmateriaal | Multilayer paper bag |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
Deze quinoamix bevat het beste van drie werelden. De unieke smaak, snelle kooktijd en aantrekkelijke uiterlijk zorgt voor een lach op ieders gezicht.Â

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)