Quinoa wit bio 25kg
Item nr. 10184
Ontdek onze hoogwaardige witte quinoa. Onze quinoa ondergaat een zorgvuldig proces van pellen, drogen en selecteren, waardoor we een consistente smaak en textuur kunnen garanderen.
Specificaties
- Variatie
- Quinoa
- GTIN
- 08718976000468
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- GTIN-code Handels Eenheid
- 8718976000468
- Eiwit
- 14.0 g
- Energie (kJ)
- 1492 kJ
- Energie (kcal)
- 354 kcal
- Ingrediënten (biologisch *)
- Quinoa*
- Koolhydraten
- 57 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- Peru (PE)
- Land van laatste bewerking
- Peru (PE)
- Latijnse naam
- Chenopodium quinoa
- NOP
- Nee
- Ongediertebehandeling DO IT
- ZOMER
- Proces
- Maatselectie, ontstenen, wassen, drogen, verpakken
- Vet
- 6.1 g
- Vezel
- 7.0 g
- Vocht
- < 13 %
- waarvan suikers
- 4.9 g
- waarvan verzadigd
- 0.7 g
- Zout
- 0.01 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Geschikt voor
- VegetarischVeganLactosevrij
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Bron
- NEVO database
- Gebroken
- < 1 %
- E.coli
- <10 CFU/g
- Coliformen
- < 1 000 CFU/g
- Fairtrade FLO
- Nee
- Fairtrade IBD
- Nee
- Geur
- Productspecifiek, zonder vreemde geur
- Gisten
- < 10 000 CFU/g
- Halal-gecertificeerd
- Nee
- Kleur
- Wit
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 3153
- Schimmels
- < 10 000 CFU/g
- Opslag condities
- Koel en droog
- Salmonella
- Absent CFU/25g
- Smaak
- Productspecifiek
- Verpakkingsmateriaal
- Multilayer paper bag
- Uiterlijk
- Productspecifiek
- Zuiverheid
- > 99,9 %
- Versienummer specificatie
- V2 CERT 09-04-2026
- Beschadigd
- < 0,5 %
- Totaal kiemgetal (TPC)
- < 1 000 000 CFU/g
- Additieven (biologisch *)
- Nee
- Afwijkende kleur
- < 1,5 %
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Quinoa wit bio 25kg
Item nr. 10184
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Quinoa wit bio 25kg |
| GTIN | 08718976000468 |
| Land van laatste bewerking | Peru (PE) |
| Agrarische oorsprong | Peru (PE) |
| Latijnse naam | Chenopodium quinoa |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Quinoa* |
| Proces | Maatselectie, ontstenen, wassen, drogen, verpakken |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1492 kJ |
| Energie (kcal) | 354 kcal |
| Vet | 6.1 g |
| waarvan verzadigd | 0.7 g |
| Koolhydraten | 57 g |
| waarvan suikers | 4.9 g |
| Eiwit | 14.0 g |
| Vezel | 7.0 g |
| Zout | 0.01 g |
Houdbaarheid
| Houdbaarheid na productie leverancier | 24M |
Verpakking
| GTIN-code Handels Eenheid | 8718976000468 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Verpakkingsmateriaal | Multilayer paper bag |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
Ontdek onze hoogwaardige witte quinoa. Onze quinoa ondergaat een zorgvuldig proces van pellen, drogen en selecteren, waardoor we een consistente smaak en textuur kunnen garanderen.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)