Quinoa wit bio 25kg
Item nr. 10189
Ontdek biologisch quinoa van Nederlandse bodem. Deze populaire witte variant staat bekend om zijn milde, licht nootachtige smaak en luchtige textuur na het koken. Deze quinoa is snel klaar en de favoriet onder quinoa liefhebbers.
Specificaties
- Variatie
- Quinoa
- GTIN
- 08718976000413
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- GTIN-code Handels Eenheid
- 8718976000413
- Eiwit
- 14.0 g
- Energie (kJ)
- 354 kJ
- Energie (kcal)
- 1492 kcal
- Ingrediënten (biologisch *)
- Quinoa*
- Koolhydraten
- 57 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- Nederland (NL)
- Land van laatste bewerking
- Nederland (NL)
- Latijnse naam
- Chenopodium quinoa
- NOP
- Nee
- Ongediertebehandeling DO IT
- ALTIJD
- Proces
- Aankoop, transport & opslag, schoonmaak, mengen en verwerken, verpakking, opslag & transport
- Vet
- 6.1 g
- Vezel
- 7.0 g
- Vocht
- < 14 %
- waarvan suikers
- 4.9 g
- waarvan verzadigd
- 0.7 g
- Zout
- 0,01 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 36M
- Geschikt voor
- VegetarischVeganLactosevrij
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Bron
- NEVO database
- E.coli
- <100 CFU/g
- Coliformen
- < 1 000 CFU/g
- Fairtrade FLO
- Nee
- Fairtrade IBD
- Nee
- Geur
- Productspecifiek
- Gisten
- < 10 000 CFU/g
- Halal-gecertificeerd
- Nee
- Kleur
- Wit
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 3153
- Schimmels
- < 10 000 CFU/g
- Opslag condities
- Koel en droog
- Salmonella
- Absent CFU/25g
- Smaak
- Productspecifiek
- Verpakkingsmateriaal
- Multilayer paper bag
- Uiterlijk
- Productspecifiek
- Zuiverheid
- > 99,9 %
- Versienummer specificatie
- V2 CERT 09-04-2026
- Additieven (biologisch *)
- Nee
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Quinoa wit bio 25kg
Item nr. 10189
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Quinoa wit bio 25kg |
| GTIN | 08718976000413 |
| Land van laatste bewerking | Nederland (NL) |
| Agrarische oorsprong | Nederland (NL) |
| Latijnse naam | Chenopodium quinoa |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Quinoa* |
| Proces | Aankoop, transport & opslag, schoonmaak, mengen en verwerken, verpakking, opslag & transport |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 354 kJ |
| Energie (kcal) | 1492 kcal |
| Vet | 6.1 g |
| waarvan verzadigd | 0.7 g |
| Koolhydraten | 57 g |
| waarvan suikers | 4.9 g |
| Eiwit | 14.0 g |
| Vezel | 7.0 g |
| Zout | 0,01 g |
Houdbaarheid
| Houdbaarheid na productie leverancier | 36M |
Verpakking
| GTIN-code Handels Eenheid | 8718976000413 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Verpakkingsmateriaal | Multilayer paper bag |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
Ontdek biologisch quinoa van Nederlandse bodem. Deze populaire witte variant staat bekend om zijn milde, licht nootachtige smaak en luchtige textuur na het koken. Deze quinoa is snel klaar en de favoriet onder quinoa liefhebbers.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)