Quinoa wit REAL bio 1000kg
Item nr. 10176
Ontdek wit quinoa, de populairste variant die bekend staat om zijn milde, licht nootachtige smaak en luchtige textuur bij koken. Het is snel klaar en de favoriet onder quinoa liefhebbers.
Specificaties
- Variatie
- Quinoa
- GTIN
- 08718976020473
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 1000 kg
- GTIN-code Handels Eenheid
- 8718976020473
- Eiwit
- 14.0 g
- Energie (kJ)
- 1492 kJ
- Energie (kcal)
- 354 kcal
- Gekoeld bij hoge temp
- 0
- Ingrediënten (biologisch *)
- Quinoa*
- Koolhydraten
- 57 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- Bolivia (BO)
- Land van laatste bewerking
- Nederland (NL)
- Latijnse naam
- Chenopodium quinoa
- NOP
- Nee
- Ongediertebehandeling DO IT
- ZOMER
- Proces
- Schoonmaken, wassen, drogen, handmatig selecteren, inpakken.
- Vet
- 6.1 g
- Vezel
- 7.0 g
- Vocht
- < 14 %
- waarvan suikers
- 4.9 g
- waarvan verzadigd
- 0.7 g
- Zout
- 0.01 g
- Geschikt voor
- VegetarischVeganLactosevrij
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Bron
- NEVO database
- Gebroken
- < 1 %
- E.coli
- Absent CFU/g
- Fairtrade FLO
- Nee
- Fairtrade IBD
- Nee
- Geur
- Productspecifiek
- Gisten
- < 10 000 CFU/g
- Halal-gecertificeerd
- Nee
- Kleur
- Wit
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 3153
- Schimmels
- < 10 000 CFU/g
- Opslag condities
- Koel en droog
- Salmonella
- Absent CFU/25g
- Smaak
- Productspecifiek
- Verpakkingsmateriaal
- Big bag
- Uiterlijk
- Smooth
- Zuiverheid
- > 99,9 %
- Versienummer specificatie
- V1 CERT 09-04-2026
- Totaal kiemgetal (TPC)
- < 200 000 CFU/g
- Additieven (biologisch *)
- Nee
- Afwijkende kleur
- < 0,1 %
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Quinoa wit REAL bio 1000kg
Item nr. 10176
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Quinoa wit REAL bio 1000kg |
| GTIN | 08718976020473 |
| Land van laatste bewerking | Nederland (NL) |
| Agrarische oorsprong | Bolivia (BO) |
| Latijnse naam | Chenopodium quinoa |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Quinoa* |
| Proces | Schoonmaken, wassen, drogen, handmatig selecteren, inpakken. |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1492 kJ |
| Energie (kcal) | 354 kcal |
| Vet | 6.1 g |
| waarvan verzadigd | 0.7 g |
| Koolhydraten | 57 g |
| waarvan suikers | 4.9 g |
| Eiwit | 14.0 g |
| Vezel | 7.0 g |
| Zout | 0.01 g |
Houdbaarheid
| Houdbaarheid na productie DO IT | 12M |
Verpakking
| GTIN-code Handels Eenheid | 8718976020473 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Verpakkingsmateriaal | Big bag |
| Netto gewicht bulk (KG) | 1000 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
Ontdek wit quinoa, de populairste variant die bekend staat om zijn milde, licht nootachtige smaak en luchtige textuur bij koken. Het is snel klaar en de favoriet onder quinoa liefhebbers.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)