Spelt bio 25kg
Item nr. 10343
Spelt is een ideale keuze voor het maken van brood, koekjes, cakes, crackers en bakmixen. De subtiele nootachtige, licht zoete smaak geven een heerlijke twist aan diverse producten.
Specificaties
- Variatie
- Spelt
- GTIN
- 08718976000819
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976000819
- Eiwit
- 15.0 g
- Energie (kJ)
- 1330 kJ
- Energie (kcal)
- 320 kcal
- Ingrediënten (biologisch *)
- Spelt hele tarwe*
- Koolhydraten
- 59 g
- Agrarische oorsprong
- Finland (FI)
- Land van laatste bewerking
- Finland (FI)
- Latijnse naam
- Triticum spelta
- Ongediertebehandeling DO IT
- ALTIJD
- Proces
- Schoonmaken en inpakken
- Vet
- 2.6 g
- Vezel
- 10 g
- Vocht
- 0 %
- Waarvan suikers
- 2.7 g
- Waarvan verzadigd
- 0.4 g
- Zout
- 0 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 13M
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Tarwe
- Bron
- Leverancier
- Geur
- Productspecifiek
- Kleur
- Bruin
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 0
- Opslag condities
- Koel en droog
- Smaak
- Productspecifiek
- Verpakkingsmateriaal
- Multilayer paper bag
- Uiterlijk
- Productspecifiek, granen
- Versienummer specificatie
- V1 CERT 22-10-2025
- Additieven
- Nee
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Spelt bio 25kg
Item nr. 10343
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Spelt bio 25kg |
| GTIN | 08718976000819 |
| Land van laatste bewerking | Finland (FI) |
| Agrarische oorsprong | Finland (FI) |
| Latijnse naam | Triticum spelta |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Spelt hele tarwe* |
| Proces | Schoonmaken en inpakken |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1330 kJ |
| Energie (kcal) | 320 kcal |
| Vet | 2.6 g |
| Waarvan verzadigd | 0.4 g |
| Koolhydraten | 59 g |
| Waarvan suikers | 2.7 g |
| Eiwit | 15.0 g |
| Vezel | 10 g |
| Zout | 0 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976000819 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Tarwe |
Omschrijving
Spelt is een ideale keuze voor het maken van brood, koekjes, cakes, crackers en bakmixen. De subtiele nootachtige, licht zoete smaak geven een heerlijke twist aan diverse producten.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)