Maisbloem kiemvrij bio 25kg
Item nr. 11070
Geniet van dit kiemvrije maisgries met zijdezachte textuur. Door de kiem te verwijderen is de houdbaarheid verlengd en hoeft u zich geen zorgen meer te maken over oxidatie.
Specificaties
- Variatie
- Maïs
- GTIN
- 08718976001304
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- Breedte CE
- 0 mm
- Breedte HE
- 0 mm
- Diepte CE
- 0 mm
- Diepte HE
- 0 mm
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976001304
- Eiwit
- 5.4 g
- Energie (kJ)
- 1514 kJ
- Energie (kcal)
- 357 kcal
- Gekoeld bij hoge temp
- 0
- Hoogte CE
- 0 mm
- Hoogte HE
- 0 mm
- Ingrediënten (biologisch *)
- Mais*
- Koolhydraten
- 77.4 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- Europese Unie (EU)
- Ongediertebehandeling DO IT
- ZOMER
- Proces
- Schoonmaken, sorteren, pruimen, beoordelen, verpakken
- Verpakking glas HE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof HE (g)
- 0 g
- Verpakking papier HE (g)
- 0.22 g
- Vet
- 2 g
- Vezel
- 4.1 g
- Vocht
- < 15 %
- Waarvan suikers
- 0.7 g
- Waarvan verzadigd
- 0.3 g
- Zout
- 0 g
- Bruto gewicht CE
- 0 g
- Bruto gewicht HE
- 0 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 6M
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 0
- Smaak
- Productspecifiek
- Uiterlijk
- Smooth
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Maisbloem kiemvrij bio 25kg
Item nr. 11070
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Maisbloem kiemvrij bio 25kg |
| GTIN | 08718976001304 |
| Land van laatste bewerking | |
| Agrarische oorsprong | Europese Unie (EU) |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Mais* |
| Proces | Schoonmaken, sorteren, pruimen, beoordelen, verpakken |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1514 kJ |
| Energie (kcal) | 357 kcal |
| Vet | 2 g |
| Waarvan verzadigd | 0.3 g |
| Koolhydraten | 77.4 g |
| Waarvan suikers | 0.7 g |
| Eiwit | 5.4 g |
| Vezel | 4.1 g |
| Zout | 0 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976001304 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
| Bruto gewicht HE | 0 g |
| Hoogte HE | 0 mm |
| Breedte HE | 0 mm |
| Diepte HE | 0 mm |
| Verpakking kunststof HE (g) | 0 g |
| Verpakking glas HE (g) | 0 g |
| Verpakking papier HE (g) | 0.22 g |
| Bruto gewicht CE | 0 g |
| Hoogte CE | 0 mm |
| Breedte CE | 0 mm |
| Diepte CE | 0 mm |
allergenen
Omschrijving
Geniet van dit kiemvrije maisgries met zijdezachte textuur. Door de kiem te verwijderen is de houdbaarheid verlengd en hoeft u zich geen zorgen meer te maken over oxidatie.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)