Maismeel bio 25kg
Item nr. 11150
Met dit maïsmeel maakt u luchtig maïsbrood, muffins, pannenkoeken of tortillawraps.
Specificaties
- Variatie
- Maïs
- GTIN
- 08718976001434
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- As gehalte
- < 1,5 %
- Breedte CE
- 0 mm
- Breedte HE
- 0 mm
- Diepte CE
- 0 mm
- Diepte HE
- 0 mm
- GTIN-code Handels Eenheid
- 8718976001434
- Eiwit
- 8.9 g
- Energie (kJ)
- 1531 kJ
- Energie (kcal)
- 365 kcal
- Gekoeld bij hoge temp
- 0
- Hoogte CE
- 0 mm
- Hoogte HE
- 0 mm
- Ingrediënten (biologisch *)
- Mais*
- Koolhydraten
- 75 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- Europese Unie (EU)
- Latijnse naam
- Zea mays
- Ongediertebehandeling DO IT
- ALTIJD
- Oogst maand(en)
- 9/10
- Proces
- Malen van graan
- Verpakking glas HE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof HE (g)
- 0 g
- Verpakking papier HE (g)
- 0.22 g
- Vet
- 2.8 g
- Vezel
- 0.2 g
- Vocht
- < 11 %
- waarvan suikers
- 7.5 g
- waarvan verzadigd
- 2.8 g
- Zout
- 0.01 g
- Bruto gewicht CE
- 0 g
- Bruto gewicht HE
- 0 g
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 0
- Smaak
- Productspecifiek
- Uiterlijk
- Smooth
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Maismeel bio 25kg
Item nr. 11150
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Maismeel bio 25kg |
| GTIN | 08718976001434 |
| Land van laatste bewerking | |
| Agrarische oorsprong | Europese Unie (EU) |
| Latijnse naam | Zea mays |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Mais* |
| Proces | Malen van graan |
| Oogst maand(en) | 9/10 |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1531 kJ |
| Energie (kcal) | 365 kcal |
| Vet | 2.8 g |
| waarvan verzadigd | 2.8 g |
| Koolhydraten | 75 g |
| waarvan suikers | 7.5 g |
| Eiwit | 8.9 g |
| Vezel | 0.2 g |
| Zout | 0.01 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| GTIN-code Handels Eenheid | 8718976001434 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
| Bruto gewicht HE | 0 g |
| Hoogte HE | 0 mm |
| Breedte HE | 0 mm |
| Diepte HE | 0 mm |
| Verpakking kunststof HE (g) | 0 g |
| Verpakking glas HE (g) | 0 g |
| Verpakking papier HE (g) | 0.22 g |
| Bruto gewicht CE | 0 g |
| Hoogte CE | 0 mm |
| Breedte CE | 0 mm |
| Diepte CE | 0 mm |
allergenen
Omschrijving
Met dit maïsmeel maakt u luchtig maïsbrood, muffins, pannenkoeken of tortillawraps.Â

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)