Maiszetmeel bio 25kg
Item nr. 11120
Dit maïszetmeel heeft een zijdezachte textuur en een verdikkingsvermogen. Het is geliefd bij het maken van fluweelzachte sauzen, mals gebak of krokante coatings.
Specificaties
- Variatie
- Maïs
- GTIN
- 08718976001380
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- As gehalte
- < 0,2 %
- GTIN-code Handels Eenheid
- 8718976001380
- Eiwit
- 0.3 g
- Energie (kJ)
- 1503 kJ
- Energie (kcal)
- 354 kcal
- Gekoeld bij hoge temp
- 0
- Ingrediënten (biologisch *)
- Mais*
- Koolhydraten
- 87 g
- Kosher-gecertificeerd
- Ja
- Agrarische oorsprong
- Europese Unie (EU)
- Land van laatste bewerking
- Oostenrijk (AT)
- Latijnse naam
- Zea mays
- NOP
- Nee
- Ongediertebehandeling DO IT
- NEE
- Oogst maand(en)
- 9/10
- Proces
- Vermalen, separatie, ziften, drogen, verpakken, metaaldetectie
- Vet
- 0.4 g
- Vezel
- 0.8 g
- Vocht
- < 13 %
- waarvan suikers
- 0 g
- waarvan verzadigd
- 0 g
- Zout
- 0.03 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 60M
- Geschikt voor
- VegetarischVeganLactosevrij
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Bron
- NEVO database
- E.coli
- Absent CFU/g
- Coliformen
- < 100 CFU/g
- Fairtrade FLO
- Nee
- Fairtrade IBD
- Nee
- Geur
- Productspecifiek
- Gisten
- < 1 000 CFU/g
- Halal-gecertificeerd
- Ja
- Kleur
- Geel
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 215
- Schimmels
- < 1 000 CFU/g
- Opslag condities
- Koel en droog, uit de buurt van direct zonlicht.
- Salmonella
- Absent CFU/25g
- Smaak
- Productspecifiek
- Verpakkingsmateriaal
- Multilayer paper bag
- Uiterlijk
- Productspecifiek, poeder
- pH
- 4.5 - 7
- Versienummer specificatie
- V2 CERT 17-04-2026
- Totaal kiemgetal (TPC)
- < 10 000 CFU/g
- Additieven (biologisch *)
- Nee
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Maiszetmeel bio 25kg
Item nr. 11120
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Maiszetmeel bio 25kg |
| GTIN | 08718976001380 |
| Land van laatste bewerking | Oostenrijk (AT) |
| Agrarische oorsprong | Europese Unie (EU) |
| Latijnse naam | Zea mays |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Mais* |
| Proces | Vermalen, separatie, ziften, drogen, verpakken, metaaldetectie |
| Oogst maand(en) | 9/10 |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1503 kJ |
| Energie (kcal) | 354 kcal |
| Vet | 0.4 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 87 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Eiwit | 0.3 g |
| Vezel | 0.8 g |
| Zout | 0.03 g |
Houdbaarheid
| Houdbaarheid na productie leverancier | 60M |
Verpakking
| GTIN-code Handels Eenheid | 8718976001380 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Verpakkingsmateriaal | Multilayer paper bag |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
Dit maïszetmeel heeft een zijdezachte textuur en een verdikkingsvermogen. Het is geliefd bij het maken van fluweelzachte sauzen, mals gebak of krokante coatings.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)