Maiszetmeel voorverstijfseld bio 25kg
Item nr. 11240
Dit maïszetmeel heeft een zijdezachte textuur en een verdikkingsvermogen. Het is geliefd bij het maken van fluweelzachte sauzen, mals gebak of krokante coatings.
Specificaties
- Variatie
- Maïs
- GTIN
- 08718976001649
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- As gehalte
- < 0,2 %
- Breedte CE
- 0 mm
- Breedte HE
- 0 mm
- Diepte CE
- 0 mm
- Diepte HE
- 0 mm
- GTIN-code Handels Eenheid
- 8718976001649
- Eiwit
- 0.5 g
- Energie (kJ)
- 1586 kJ
- Energie (kcal)
- 379 kcal
- Gekoeld bij hoge temp
- 0
- Hoogte CE
- 0 mm
- Hoogte HE
- 0 mm
- Ingrediënten (biologisch *)
- Mais*
- Koolhydraten
- 93 g
- Kosher-gecertificeerd
- Ja
- Agrarische oorsprong
- Oostenrijk (AT)
- Latijnse naam
- Zea mays
- Ongediertebehandeling DO IT
- NEE
- Oogst maand(en)
- 9/10
- Proces
- Gemaakt van inheemse maïzena, zeef, drogen en verpakken
- Verpakking glas HE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof HE (g)
- 0 g
- Verpakking papier HE (g)
- 0.22 g
- Vet
- 0.5 g
- Vezel
- 0 g
- Vocht
- < 8 %
- waarvan suikers
- 0 g
- waarvan verzadigd
- 0.1 g
- Zout
- 0.1 g
- Bruto gewicht CE
- 0 g
- Bruto gewicht HE
- 0 g
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 0
- Smaak
- Productspecifiek
- Uiterlijk
- Smooth
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Maiszetmeel voorverstijfseld bio 25kg
Item nr. 11240
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Maiszetmeel voorverstijfseld bio 25kg |
| GTIN | 08718976001649 |
| Land van laatste bewerking | |
| Agrarische oorsprong | Oostenrijk (AT) |
| Latijnse naam | Zea mays |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Mais* |
| Proces | Gemaakt van inheemse maïzena, zeef, drogen en verpakken |
| Oogst maand(en) | 9/10 |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1586 kJ |
| Energie (kcal) | 379 kcal |
| Vet | 0.5 g |
| waarvan verzadigd | 0.1 g |
| Koolhydraten | 93 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Eiwit | 0.5 g |
| Vezel | 0 g |
| Zout | 0.1 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| GTIN-code Handels Eenheid | 8718976001649 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
| Bruto gewicht HE | 0 g |
| Hoogte HE | 0 mm |
| Breedte HE | 0 mm |
| Diepte HE | 0 mm |
| Verpakking kunststof HE (g) | 0 g |
| Verpakking glas HE (g) | 0 g |
| Verpakking papier HE (g) | 0.22 g |
| Bruto gewicht CE | 0 g |
| Hoogte CE | 0 mm |
| Breedte CE | 0 mm |
| Diepte CE | 0 mm |
allergenen
Omschrijving
Dit maïszetmeel heeft een zijdezachte textuur en een verdikkingsvermogen. Het is geliefd bij het maken van fluweelzachte sauzen, mals gebak of krokante coatings.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)