Paneermeel volkoren bio 20kg
Item nr. 11080
Dit paneermeel wordt gemaakt van geroosterd biologisch volkorenbrood. Dankzij de stevige textuur is het uitstekend geschikt voor het krokant coaten van gefrituurde en gebakken items.
Specificaties
- Variatie
- Paneer
- GTIN
- 08718976001335
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 20 kg
- Breedte CE
- 0 mm
- Density
- 490 - 540 g/l
- Breedte HE
- 0 mm
- Diepte CE
- 0 mm
- Diepte HE
- 0 mm
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976001335
- Eiwit
- 13.7 g
- Energie (kJ)
- 1426 kJ
- Energie (kcal)
- 337 kcal
- Gekoeld bij hoge temp
- 0
- Hoogte CE
- 0 mm
- Hoogte HE
- 0 mm
- Ingrediënten (biologisch *)
- Tarwebloem*, zout, Gist*
- Koolhydraten
- 60.7 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Latijnse naam
- Triticum aestivum
- Ongediertebehandeling DO IT
- NEE
- Oogst maand(en)
- 7/8
- Proces
- Het deeg wordt gemaakt en gebakken, gedroogd, gemalen en daarna gezeefd
- Verpakking glas HE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof HE (g)
- 0 g
- Verpakking papier HE (g)
- 0.22 g
- Vet
- 2.1 g
- Vezel
- 10.5 g
- Vocht
- < 10 %
- Waarvan suikers
- 5.0 g
- Waarvan verzadigd
- 0.3 g
- Zout
- 1 g
- Bruto gewicht CE
- 0 g
- Bruto gewicht HE
- 0 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 12M
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 0
- Smaak
- Productspecifiek
- Uiterlijk
- Smooth
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Paneermeel volkoren bio 20kg
Item nr. 11080
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Paneermeel volkoren bio 20kg |
| GTIN | 08718976001335 |
| Land van laatste bewerking | |
| Agrarische oorsprong | |
| Latijnse naam | Triticum aestivum |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Tarwebloem*, zout, Gist* |
| Proces | Het deeg wordt gemaakt en gebakken, gedroogd, gemalen en daarna gezeefd |
| Oogst maand(en) | 7/8 |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1426 kJ |
| Energie (kcal) | 337 kcal |
| Vet | 2.1 g |
| Waarvan verzadigd | 0.3 g |
| Koolhydraten | 60.7 g |
| Waarvan suikers | 5.0 g |
| Eiwit | 13.7 g |
| Vezel | 10.5 g |
| Zout | 1 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976001335 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 20 kg |
| Bruto gewicht HE | 0 g |
| Hoogte HE | 0 mm |
| Breedte HE | 0 mm |
| Diepte HE | 0 mm |
| Verpakking kunststof HE (g) | 0 g |
| Verpakking glas HE (g) | 0 g |
| Verpakking papier HE (g) | 0.22 g |
| Bruto gewicht CE | 0 g |
| Hoogte CE | 0 mm |
| Breedte CE | 0 mm |
| Diepte CE | 0 mm |
allergenen
Omschrijving
Dit paneermeel wordt gemaakt van geroosterd biologisch volkorenbrood. Dankzij de stevige textuur is het uitstekend geschikt voor het krokant coaten van gefrituurde en gebakken items.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)