Roggemeel volkoren bio 25kg
Item nr. 11180
Bekend om zijn aardse en lichtzure tonen is dit volkoren roggemeel perfect om mee te bakken. Het geeft diepte aan broden, crackers en noedels.
Specificaties
- Variatie
- Rogge
- GTIN
- 08718976001489
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- Breedte CE
- 0 mm
- Breedte HE
- 0 mm
- Diepte CE
- 0 mm
- Diepte HE
- 0 mm
- GTIN-code Handels Eenheid
- 8718976001489
- Eiwit
- 10.0 g
- Energie (kJ)
- 1386 kJ
- Energie (kcal)
- 328 kcal
- Gekoeld bij hoge temp
- 0
- Hoogte CE
- 0 mm
- Hoogte HE
- 0 mm
- Ingrediënten (biologisch *)
- Rogge heel*
- Koolhydraten
- 60.2 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- Europese Unie (EU)
- Latijnse naam
- Secale cereale
- Ongediertebehandeling DO IT
- NEE
- Oogst maand(en)
- 8
- Proces
- Frezen, inpakken
- Verpakking glas HE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof HE (g)
- 0 g
- Verpakking papier HE (g)
- 0.22 g
- Vet
- 2 g
- Vezel
- 14.8 g
- Vocht
- < 13 %
- waarvan suikers
- 3.2 g
- waarvan verzadigd
- 0.3 g
- Zout
- 0,013 g
- Bruto gewicht CE
- 0 g
- Bruto gewicht HE
- 0 g
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Rogge
- Bron
- NEVO database
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 0
- Smaak
- Productspecifiek
- Uiterlijk
- Smooth
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Roggemeel volkoren bio 25kg
Item nr. 11180
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Roggemeel volkoren bio 25kg |
| GTIN | 08718976001489 |
| Land van laatste bewerking | |
| Agrarische oorsprong | Europese Unie (EU) |
| Latijnse naam | Secale cereale |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Rogge heel* |
| Proces | Frezen, inpakken |
| Oogst maand(en) | 8 |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1386 kJ |
| Energie (kcal) | 328 kcal |
| Vet | 2 g |
| waarvan verzadigd | 0.3 g |
| Koolhydraten | 60.2 g |
| waarvan suikers | 3.2 g |
| Eiwit | 10.0 g |
| Vezel | 14.8 g |
| Zout | 0,013 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| GTIN-code Handels Eenheid | 8718976001489 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
| Bruto gewicht HE | 0 g |
| Hoogte HE | 0 mm |
| Breedte HE | 0 mm |
| Diepte HE | 0 mm |
| Verpakking kunststof HE (g) | 0 g |
| Verpakking glas HE (g) | 0 g |
| Verpakking papier HE (g) | 0.22 g |
| Bruto gewicht CE | 0 g |
| Hoogte CE | 0 mm |
| Breedte CE | 0 mm |
| Diepte CE | 0 mm |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Rogge |
Omschrijving
Bekend om zijn aardse en lichtzure tonen is dit volkoren roggemeel perfect om mee te bakken. Het geeft diepte aan broden, crackers en noedels.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)