Tarwebloem (banket) bio 25kg
Item nr. 11040
Dit biologische volkoren tarwemeel is ideaal voor ambachtelijke bakkerijen, restaurants en voedselproducenten die hun creaties willen verrijken met de karakteristieke eigenschappen van volkoren tarwe.
Specificaties
- Variatie
- Tarwe
- GTIN
- 08718976001250
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- GTIN-code Handels Eenheid
- 8718976001250
- Eiwit
- 10.0 g
- Energie (kJ)
- 1430 kJ
- Energie (kcal)
- 337 kcal
- Gekoeld bij hoge temp
- 0
- Ingrediënten (biologisch *)
- Tarwe*
- Koolhydraten
- 71 g
- Agrarische oorsprong
- Europese Unie (EU)
- Land van laatste bewerking
- Nederland (NL)
- Latijnse naam
- Triticum aestivum
- Ongediertebehandeling DO IT
- NEE
- Oogst maand(en)
- 7/8
- Proces
- Een mengsel van Europese biologische tarwe werd gemalen en daarna gezeefd.
- Vet
- 1 g
- Vezel
- 2.0 g
- Vocht
- < 15 %
- waarvan suikers
- 1.0 g
- waarvan verzadigd
- 0.1 g
- Zout
- 0 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 12M
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Tarwe
- Bron
- Leverancier
- Geur
- Productspecifiek
- Kleur
- Wit
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Rogge
- Opslag condities
- Koel en droog
- Smaak
- Productspecifiek
- Uiterlijk
- Smooth
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Tarwebloem (banket) bio 25kg
Item nr. 11040
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Tarwebloem (banket) bio 25kg |
| GTIN | 08718976001250 |
| Land van laatste bewerking | Nederland (NL) |
| Agrarische oorsprong | Europese Unie (EU) |
| Latijnse naam | Triticum aestivum |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Tarwe* |
| Proces | Een mengsel van Europese biologische tarwe werd gemalen en daarna gezeefd. |
| Oogst maand(en) | 7/8 |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1430 kJ |
| Energie (kcal) | 337 kcal |
| Vet | 1 g |
| waarvan verzadigd | 0.1 g |
| Koolhydraten | 71 g |
| waarvan suikers | 1.0 g |
| Eiwit | 10.0 g |
| Vezel | 2.0 g |
| Zout | 0 g |
Houdbaarheid
| Houdbaarheid na productie leverancier | 12M |
Verpakking
| GTIN-code Handels Eenheid | 8718976001250 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Tarwe |
Omschrijving
Dit biologische volkoren tarwemeel is ideaal voor ambachtelijke bakkerijen, restaurants en voedselproducenten die hun creaties willen verrijken met de karakteristieke eigenschappen van volkoren tarwe.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)