Tarwebloem (brood) bio 25kg
Item nr. 11121
Dit biologische tarwemeel is ideaal voor ambachtelijke bakkerijen, restaurants en voedselproducenten die hun creaties willen verrijken met de karakteristieke eigenschappen van biologisch tarwe.
Specificaties
- Variatie
- Tarwe
- GTIN
- 08718976001397
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- As gehalte
- < 1 %
- Breedte CE
- 0 mm
- Breedte HE
- 0 mm
- Diepte CE
- 0 mm
- Diepte HE
- 0 mm
- GTIN-code Handels Eenheid
- 8718976001397
- Eiwit
- 10 g
- Energie (kJ)
- 1463 kJ
- Energie (kcal)
- 345 kcal
- Gekoeld bij hoge temp
- 0
- Hoogte CE
- 0 mm
- Hoogte HE
- 0 mm
- Ingrediënten (biologisch *)
- Tarwe*
- Koolhydraten
- 71 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- Europese Unie (EU)
- Land van laatste bewerking
- Nederland (NL)
- Latijnse naam
- Triticum aestivum
- NOP
- Nee
- Ongediertebehandeling DO IT
- NEE
- Oogst maand(en)
- 7/8
- Proces
- Een mengsel van Europese biologische tarwe, gemaald en gezeefd
- Verpakking glas HE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof HE (g)
- 0 g
- Verpakking papier HE (g)
- 0.22 g
- Vet
- 1.2 g
- Vezel
- 4.2 g
- Vocht
- < 16 %
- waarvan suikers
- 0.6 g
- waarvan verzadigd
- 0.2 g
- Zout
- 0 g
- Bruto gewicht CE
- 0 g
- Bruto gewicht HE
- 0 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 12M
- Geschikt voor
- VegetarischVeganLactosevrij
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Tarwe
- Bron
- NEVO database
- E.coli
- <10 CFU/g
- Fairtrade FLO
- Nee
- Fairtrade IBD
- Nee
- Geur
- Productspecifiek
- Gisten
- < 2 000 CFU/g
- Halal-gecertificeerd
- Nee
- Kleur
- Wit
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 220
- Schimmels
- < 2 000 CFU/g
- Opslag condities
- Koel en droog
- Salmonella
- Absent CFU/25g
- Smaak
- Productspecifiek
- Verpakkingsmateriaal
- Multilayer paper bag
- Uiterlijk
- Productspecifiek, poeder
- Versienummer specificatie
- V1 CERT 17-04-2026
- Totaal kiemgetal (TPC)
- < 200 000 CFU/g
- Additieven (biologisch *)
- Nee
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Tarwebloem (brood) bio 25kg
Item nr. 11121
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Tarwebloem (brood) bio 25kg |
| GTIN | 08718976001397 |
| Land van laatste bewerking | Nederland (NL) |
| Agrarische oorsprong | Europese Unie (EU) |
| Latijnse naam | Triticum aestivum |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Tarwe* |
| Proces | Een mengsel van Europese biologische tarwe, gemaald en gezeefd |
| Oogst maand(en) | 7/8 |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1463 kJ |
| Energie (kcal) | 345 kcal |
| Vet | 1.2 g |
| waarvan verzadigd | 0.2 g |
| Koolhydraten | 71 g |
| waarvan suikers | 0.6 g |
| Eiwit | 10 g |
| Vezel | 4.2 g |
| Zout | 0 g |
Houdbaarheid
| Houdbaarheid na productie leverancier | 12M |
Verpakking
| GTIN-code Handels Eenheid | 8718976001397 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Verpakkingsmateriaal | Multilayer paper bag |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
| Bruto gewicht HE | 0 g |
| Hoogte HE | 0 mm |
| Breedte HE | 0 mm |
| Diepte HE | 0 mm |
| Verpakking kunststof HE (g) | 0 g |
| Verpakking glas HE (g) | 0 g |
| Verpakking papier HE (g) | 0.22 g |
| Bruto gewicht CE | 0 g |
| Hoogte CE | 0 mm |
| Breedte CE | 0 mm |
| Diepte CE | 0 mm |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Tarwe |
Omschrijving
Dit biologische tarwemeel is ideaal voor ambachtelijke bakkerijen, restaurants en voedselproducenten die hun creaties willen verrijken met de karakteristieke eigenschappen van biologisch tarwe.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)