Tarwemeel volkoren bio 25kg
Item nr. 11020
Dit biologische volkoren tarwemeel is ideaal voor ambachtelijke bakkerijen, restaurants en voedselproducenten die hun creaties willen verrijken met de karakteristieke eigenschappen van volkoren tarwe.
Specificaties
- Variatie
- Tarwe
- GTIN
- 08718976001199
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- Breedte CE
- 0 mm
- Breedte HE
- 0 mm
- Diepte CE
- 0 mm
- Diepte HE
- 0 mm
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976001199
- Eiwit
- 14.0 g
- Energie (kJ)
- 1387 kJ
- Energie (kcal)
- 328 kcal
- Gekoeld bij hoge temp
- 0
- Hoogte CE
- 0 mm
- Hoogte HE
- 0 mm
- Ingrediënten (biologisch *)
- Tarwe*
- Koolhydraten
- 59 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- Europese Unie (EU)
- Latijnse naam
- Triticum aestivum
- Ongediertebehandeling DO IT
- NEE
- Oogst maand(en)
- 7/8
- Proces
- Een mengsel van Europese biologische tarwe gemalen
- Verpakking glas HE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof HE (g)
- 0 g
- Verpakking papier HE (g)
- 0.22 g
- Vet
- 2 g
- Vezel
- 9 g
- Vocht
- < 16 %
- Waarvan suikers
- 1.0 g
- Waarvan verzadigd
- 0.3 g
- Zout
- 0 g
- Bruto gewicht CE
- 0 g
- Bruto gewicht HE
- 0 g
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 0
- Smaak
- Productspecifiek
- Uiterlijk
- Smooth
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Tarwemeel volkoren bio 25kg
Item nr. 11020
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Tarwemeel volkoren bio 25kg |
| GTIN | 08718976001199 |
| Land van laatste bewerking | |
| Agrarische oorsprong | Europese Unie (EU) |
| Latijnse naam | Triticum aestivum |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Tarwe* |
| Proces | Een mengsel van Europese biologische tarwe gemalen |
| Oogst maand(en) | 7/8 |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1387 kJ |
| Energie (kcal) | 328 kcal |
| Vet | 2 g |
| Waarvan verzadigd | 0.3 g |
| Koolhydraten | 59 g |
| Waarvan suikers | 1.0 g |
| Eiwit | 14.0 g |
| Vezel | 9 g |
| Zout | 0 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976001199 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
| Bruto gewicht HE | 0 g |
| Hoogte HE | 0 mm |
| Breedte HE | 0 mm |
| Diepte HE | 0 mm |
| Verpakking kunststof HE (g) | 0 g |
| Verpakking glas HE (g) | 0 g |
| Verpakking papier HE (g) | 0.22 g |
| Bruto gewicht CE | 0 g |
| Hoogte CE | 0 mm |
| Breedte CE | 0 mm |
| Diepte CE | 0 mm |
allergenen
Omschrijving
Dit biologische volkoren tarwemeel is ideaal voor ambachtelijke bakkerijen, restaurants en voedselproducenten die hun creaties willen verrijken met de karakteristieke eigenschappen van volkoren tarwe.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)