Tarwezetmeel bio 25kg
Item nr. 11162
Ideaal voor ambachtelijke bakkerijen, restaurants en voedselproducenten die hun creaties willen verrijken met de karakteristieke smaak en gezonde voedingswaarden van volle granen.
Specificaties
- Variatie
- Tarwe
- GTIN
- 08718976001465
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- As gehalte
- < 0,2 %
- Breedte CE
- 0 mm
- Dichtheid
- App 550
- Breedte HE
- 0 mm
- Diepte CE
- 0 mm
- Diepte HE
- 0 mm
- GTIN-code Handels Eenheid
- 8718976001465
- Eiwit
- 0.05 g
- Energie (kJ)
- 1500 kJ
- Energie (kcal)
- 358 kcal
- Ready to eat
- In order to bind moisture the starch has to be pre-gelatinised
- Gekoeld bij hoge temp
- 0
- Hoogte CE
- 0 mm
- Hoogte HE
- 0 mm
- Ingrediënten (biologisch *)
- Tarwe*
- Koolhydraten
- 86 g
- Kosher-gecertificeerd
- Ja
- Agrarische oorsprong
- Oostenrijk (AT)
- Latijnse naam
- Triticum durum
- Ongediertebehandeling DO IT
- NEE
- Oogst maand(en)
- 9/10
- Proces
- Verdund met water, gefiltreerd, gewassen, geraffineerd, gedroogd, gemalen, gezeeft en verpakt
- Verpakking glas HE (g)
- 0 g
- Verpakking kunststof HE (g)
- 0 g
- Verpakking papier HE (g)
- 0.22 g
- Vet
- 0.5 g
- Vezel
- 0 g
- Vocht
- < 13 %
- waarvan suikers
- 0.05 g
- waarvan verzadigd
- 0.1 g
- Zout
- 0.1 g
- Bruto gewicht CE
- 0 g
- Bruto gewicht HE
- 0 g
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 0
- Smaak
- Productspecifiek
- Uiterlijk
- Smooth
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Tarwezetmeel bio 25kg
Item nr. 11162
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Tarwezetmeel bio 25kg |
| GTIN | 08718976001465 |
| Land van laatste bewerking | |
| Agrarische oorsprong | Oostenrijk (AT) |
| Latijnse naam | Triticum durum |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Tarwe* |
| Proces | Verdund met water, gefiltreerd, gewassen, geraffineerd, gedroogd, gemalen, gezeeft en verpakt |
| Oogst maand(en) | 9/10 |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1500 kJ |
| Energie (kcal) | 358 kcal |
| Vet | 0.5 g |
| waarvan verzadigd | 0.1 g |
| Koolhydraten | 86 g |
| waarvan suikers | 0.05 g |
| Eiwit | 0.05 g |
| Vezel | 0 g |
| Zout | 0.1 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| GTIN-code Handels Eenheid | 8718976001465 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
| Bruto gewicht HE | 0 g |
| Hoogte HE | 0 mm |
| Breedte HE | 0 mm |
| Diepte HE | 0 mm |
| Verpakking kunststof HE (g) | 0 g |
| Verpakking glas HE (g) | 0 g |
| Verpakking papier HE (g) | 0.22 g |
| Bruto gewicht CE | 0 g |
| Hoogte CE | 0 mm |
| Breedte CE | 0 mm |
| Diepte CE | 0 mm |
allergenen
Omschrijving
Ideaal voor ambachtelijke bakkerijen, restaurants en voedselproducenten die hun creaties willen verrijken met de karakteristieke smaak en gezonde voedingswaarden van volle granen.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)