Kokos fine bio 25kg
Item nr. 17173
De fijne textuur van deze kokos is geschikt voor vele toepassingen, of ze nu over gebakken producten wordt gestrooid, door vullingen wordt gemengd of als coating voor zoetwaren wordt gebruikt.
Specificaties
- Variatie
- Kokosnoot
- GTIN
- 08718976004923
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- GTIN-code Handels Eenheid
- 8718976004923
- Eiwit
- 7.6 g
- Energie (kJ)
- 2705 kJ
- Energie (kcal)
- 657 kcal
- Free Fatty Acids (FFA)
- < 0,2 %
- Ingrediënten (biologisch *)
- Kokosnoot*
- Koolhydraten
- 5.2 g
- Kosher-gecertificeerd
- Ja
- Agrarische oorsprong
- Sri Lanka (LK)
- Land van laatste bewerking
- Sri Lanka (LK)
- Latijnse naam
- Cocos Nucifera
- NOP
- Nee
- Ongediertebehandeling DO IT
- NEE
- Proces
- Selectie, schil verwijderen, reinigen, snijden, reinigen, sterilisatie, snijden, drogen, ziften, verpakken, metaaldetectie
- Vet
- 65 g
- Vezel
- 12 g
- Vocht
- < 3 %
- waarvan suikers
- 5.2 g
- waarvan verzadigd
- 61 g
- Zout
- 0,1 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 18M
- Geschikt voor
- VegetarischVeganLactosevrij
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Kokosnoot
- Bron
- Analyse
- E.coli
- <10 CFU/g
- Enterobacteriaceae
- < 100 CFU/g
- Fairtrade FLO
- Nee
- Fairtrade IBD
- Nee
- Geur
- Productspecifiek, zonder vreemde geur
- Gisten
- < 100 CFU/g
- Halal-gecertificeerd
- Nee
- Kleur
- Wit
- Maat
- < 1,7 mm
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 0
- Oliegehalte
- 61 %
- Schimmels
- < 100 CFU/g
- Opslag condities
- Koel en droog, uit de buurt van direct zonlicht.
- Salmonella
- Absent 25g CFU/25g
- Smaak
- Productspecifiek
- Verpakkingsmateriaal
- Bag-in-box
- Uiterlijk
- Productspecifiek
- Versienummer specificatie
- V2 CERT 25-03-2026
- Totaal kiemgetal (TPC)
- < 50 000 CFU/g
- Additieven (biologisch *)
- Nee
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Kokos fine bio 25kg
Item nr. 17173
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Kokos fine bio 25kg |
| GTIN | 08718976004923 |
| Land van laatste bewerking | Sri Lanka (LK) |
| Agrarische oorsprong | Sri Lanka (LK) |
| Latijnse naam | Cocos Nucifera |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Kokosnoot* |
| Proces | Selectie, schil verwijderen, reinigen, snijden, reinigen, sterilisatie, snijden, drogen, ziften, verpakken, metaaldetectie |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 2705 kJ |
| Energie (kcal) | 657 kcal |
| Vet | 65 g |
| waarvan verzadigd | 61 g |
| Koolhydraten | 5.2 g |
| waarvan suikers | 5.2 g |
| Eiwit | 7.6 g |
| Vezel | 12 g |
| Zout | 0,1 g |
Houdbaarheid
| Houdbaarheid na productie leverancier | 18M |
Verpakking
| GTIN-code Handels Eenheid | 8718976004923 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Verpakkingsmateriaal | Bag-in-box |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Kokosnoot |
Omschrijving
De fijne textuur van deze kokos is geschikt voor vele toepassingen, of ze nu over gebakken producten wordt gestrooid, door vullingen wordt gemengd of als coating voor zoetwaren wordt gebruikt.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)