Walnoten light Halves 50% bio 10kg
Item nr. 17231
Walnoten worden gewaardeerd om hun kenmerkende bitterzoete smaak en heerlijke knapperigheid. Ze zitten boordevol essentiële voedingsstoffen en zijn een gezonde snack. Deze walnoten zijn perfect om mee te koken, bakken of om zo uit het pak te eten. Je kunt ze ook verwerken tot walnootolie, notenboter
Specificaties
- Variatie
- Walnoten
- GTIN
- 08718976005074
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 10 kg
- GTIN-code Handels Eenheid
- 8718976005074
- Eiwit
- 16.0 g
- Energie (kJ)
- 2914 kJ
- Energie (kcal)
- 706 kcal
- Free Fatty Acids (FFA)
- < 4 %
- Ingrediënten (biologisch *)
- Walnoten*
- Koolhydraten
- 5.1 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- Oekraïne (UA)
- Land van laatste bewerking
- Oekraïne (UA)
- Latijnse naam
- Juglans regia
- NOP
- Nee
- Ongediertebehandeling DO IT
- NEE
- Proces
- Reinigen, selecteren, drogen, mechanisch halveren, sorteren, verpakken
- Vet
- 68 g
- Vezel
- 4.6 g
- Vocht
- < 5 %
- waarvan suikers
- 2.9 g
- waarvan verzadigd
- 6.8 g
- Zout
- 1,0 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 12M
- Geschikt voor
- VegetarischVeganLactosevrij
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Walnoten
- Bron
- NEVO database
- E.coli
- <10 CFU/g
- Coliformen
- < 100 CFU/g
- Fairtrade FLO
- Nee
- Fairtrade IBD
- Nee
- Geur
- Productspecifiek, zonder vreemde geur
- Gisten
- < 10 000 CFU/g
- Halal-gecertificeerd
- Nee
- Kleur
- Bruin
- Maat
- 24 - 40 mm
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 206
- Schimmels
- < 10 000 CFU/g
- Opslag condities
- Koel en droog
- Salmonella
- Absent 25g CFU/25g
- Smaak
- Productspecifiek
- Verpakkingsmateriaal
- Vacuum bag-in-box
- Uiterlijk
- Productspecifiek
- Versienummer specificatie
- V2 CERT 25-03-2026
- Additieven (biologisch *)
- Nee
- Afwijkende kleur
- < 10 %
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Walnoten light Halves 50% bio 10kg
Item nr. 17231
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Walnoten light Halves 50% bio 10kg |
| GTIN | 08718976005074 |
| Land van laatste bewerking | Oekraïne (UA) |
| Agrarische oorsprong | Oekraïne (UA) |
| Latijnse naam | Juglans regia |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Walnoten* |
| Proces | Reinigen, selecteren, drogen, mechanisch halveren, sorteren, verpakken |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 2914 kJ |
| Energie (kcal) | 706 kcal |
| Vet | 68 g |
| waarvan verzadigd | 6.8 g |
| Koolhydraten | 5.1 g |
| waarvan suikers | 2.9 g |
| Eiwit | 16.0 g |
| Vezel | 4.6 g |
| Zout | 1,0 g |
Houdbaarheid
| Houdbaarheid na productie leverancier | 12M |
Verpakking
| GTIN-code Handels Eenheid | 8718976005074 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Verpakkingsmateriaal | Vacuum bag-in-box |
| Netto gewicht bulk (KG) | 10 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Walnoten |
Omschrijving
Walnoten worden gewaardeerd om hun kenmerkende bitterzoete smaak en heerlijke knapperigheid. Ze zitten boordevol essentiële voedingsstoffen en zijn een gezonde snack. Deze walnoten zijn perfect om mee te koken, bakken of om zo uit het pak te eten. Je kunt ze ook verwerken tot walnootolie, notenboter of -meel.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)