Walnoten light halves 80% bio 10kg
Item nr. 17235
Walnoten worden gewaardeerd om hun kenmerkende bitterzoete smaak en heerlijke knapperigheid. Ze zitten boordevol essentiële voedingsstoffen en zijn een gezonde snack. Deze walnoten zijn perfect om mee te koken, bakken of om zo uit het pak te eten. Je kunt ze ook verwerken tot walnootolie, notenboter
Specificaties
- Variatie
- Walnoten
- GTIN
- 08718976014755
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 10 kg
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976014755
- Eiwit
- 16.0 g
- Energie (kJ)
- 2914 kJ
- Energie (kcal)
- 706 kcal
- Free Fatty Acids (FFA)
- < 1 %
- Ingrediënten (biologisch *)
- Walnoten*
- Koolhydraten
- 5.1 g
- Kosher-gecertificeerd
- Ja
- Agrarische oorsprong
- Moldavië (MD)
- Land van laatste bewerking
- Moldavië (MD)
- Latijnse naam
- Juglans regia
- NOP
- Nee
- Ongediertebehandeling DO IT
- NEE
- Oogst maand(en)
- 9/10/11
- Proces
- Kraken, sorteren, zeven, met de hand sorteren, inpakken
- Vet
- 68 g
- Vezel
- 4.6 g
- Vocht
- < 5 %
- Waarvan suikers
- 2.9 g
- Waarvan verzadigd
- 6.8 g
- Zout
- < 0,01 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 18M
- Geschikt voor
- VegetarischVeganLactosevrij
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Walnoten
- Bron
- NEVO database
- E.coli
- <10 CFU/g
- Fairtrade FLO
- Nee
- Fairtrade IBD
- Nee
- Geur
- Productspecifiek
- Gisten
- < 10 000 CFU/g
- Halal-gecertificeerd
- Nee
- Kleur
- Bruin
- Maat
- > 8 mm
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 206
- Schimmels
- < 10 000 CFU/g
- Opslag condities
- Koel en droog
- Salmonella
- Absent 25g CFU/25g
- Smaak
- Productspecifiek
- Verpakkingsmateriaal
- Vacuum bag-in-box
- Uiterlijk
- Productspecifiek
- Staphylococcus aureus
- < 10 CFU/g
- Versienummer specificatie
- V2 CERT 25-03-2026
- Totaal kiemgetal (TPC)
- < 100 000 CFU/g
- Additieven
- Nee
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Walnoten light halves 80% bio 10kg
Item nr. 17235
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Walnoten light halves 80% bio 10kg |
| GTIN | 08718976014755 |
| Land van laatste bewerking | Moldavië (MD) |
| Agrarische oorsprong | Moldavië (MD) |
| Latijnse naam | Juglans regia |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Walnoten* |
| Proces | Kraken, sorteren, zeven, met de hand sorteren, inpakken |
| Oogst maand(en) | 9/10/11 |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 2914 kJ |
| Energie (kcal) | 706 kcal |
| Vet | 68 g |
| Waarvan verzadigd | 6.8 g |
| Koolhydraten | 5.1 g |
| Waarvan suikers | 2.9 g |
| Eiwit | 16.0 g |
| Vezel | 4.6 g |
| Zout | < 0,01 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976014755 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 10 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Walnoten |
Omschrijving
Walnoten worden gewaardeerd om hun kenmerkende bitterzoete smaak en heerlijke knapperigheid. Ze zitten boordevol essentiële voedingsstoffen en zijn een gezonde snack. Deze walnoten zijn perfect om mee te koken, bakken of om zo uit het pak te eten. Je kunt ze ook verwerken tot walnootolie, notenboter of -meel.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)