Kikkererwten 7 bio 25kg
Item nr. 13033
Kikkererwten blinken uit in curry's, soepen, salades, stoofschotels, of als voedzame snack. Deze kikkererwten zijn ook uitstekend geschikt voor het maken van hummus of gebruik kikkererwtenmeel voor falafel, pakoras, bhajis en meer. Zelfs het kookvocht van deze erwten kan gebruikt worden,
Specificaties
- Variatie
- Kikkererwten
- GTIN
- 08718976002448
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976002448
- Eiwit
- 22.0 g
- Energie (kJ)
- 1480 kJ
- Energie (kcal)
- 352 kcal
- Ingrediënten (biologisch *)
- Biologische kikkererwten
- Koolhydraten
- 45 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- Turkije (TR)
- Land van laatste bewerking
- Turkije (TR)
- Latijnse naam
- Cicer arietinum
- NOP
- Nee
- Ongediertebehandeling DO IT
- ALTIJD
- Oogst maand(en)
- 5/6
- Proces
- Zeven, destoner, kleursorteerder, verpakken, metaal detectie en opslag
- Vet
- 6.1 g
- Vezel
- 16 g
- Vocht
- < 14 %
- Waarvan suikers
- 3.8 g
- Waarvan verzadigd
- 1.0 g
- Zout
- <0,01 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Geschikt voor
- VegetarischVeganLactosevrij
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Bron
- Analyse
- Gebroken
- < 1 %
- Bereiding (indicatief)
- 8 uur/ een nacht laten weken in water. Kook de kikkererwten in een pan met vers water voor 45 minuten tot een uur naar de gewenste textuur.
- E.coli
- <10 CFU/g
- Fairtrade FLO
- Nee
- Fairtrade IBD
- Nee
- Geur
- Productspecifiek
- Halal-gecertificeerd
- Nee
- Kleur
- Beige
- Maat
- 7 mm
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Schimmels
- < 100 000 CFU/g
- Opslag condities
- Koel en droog
- Salmonella
- Absent CFU/25g
- Stenen
- < 1 per 25kg
- Smaak
- Productspecifiek
- Onontwikkeld
- < 0,3 %
- Verpakkingsmateriaal
- Multilayer paper bag
- Uiterlijk
- Productspecifiek
- Zuiverheid
- > 99,9 %
- Versienummer specificatie
- V3 CERT 02-03-2026
- Additieven
- Nee
- Afwijkende kleur
- < 4 %
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Kikkererwten 7 bio 25kg
Item nr. 13033
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Kikkererwten 7 bio 25kg |
| GTIN | 08718976002448 |
| Land van laatste bewerking | Turkije (TR) |
| Agrarische oorsprong | Turkije (TR) |
| Latijnse naam | Cicer arietinum |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Biologische kikkererwten |
| Proces | Zeven, destoner, kleursorteerder, verpakken, metaal detectie en opslag |
| Oogst maand(en) | 5/6 |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1480 kJ |
| Energie (kcal) | 352 kcal |
| Vet | 6.1 g |
| Waarvan verzadigd | 1.0 g |
| Koolhydraten | 45 g |
| Waarvan suikers | 3.8 g |
| Eiwit | 22.0 g |
| Vezel | 16 g |
| Zout | <0,01 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976002448 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
Kikkererwten blinken uit in curry's, soepen, salades, stoofschotels, of als voedzame snack. Deze kikkererwten zijn ook uitstekend geschikt voor het maken van hummus of gebruik kikkererwtenmeel voor falafel, pakoras, bhajis en meer. Zelfs het kookvocht van deze erwten kan gebruikt worden, bijvoorbeeld als eiwitvervanger.Â

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)