Linzen groen French type bio 25kg
Item nr. 13009
Groene French linzen worden geliefd in de vegetarische en veganistische keuken vanwege hun proteïne, vezels en textuur. Ze worden ook veel gebruikt in plantaardige proteïnepoeders, supplementen en superfoodmengsels.
Specificaties
- Variatie
- Linzen
- GTIN
- 08718976002356
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976002356
- Eiwit
- 23.0 g
- Energie (kJ)
- 1385 kJ
- Energie (kcal)
- 329 kcal
- Ingrediënten (biologisch *)
- Groene linzen*
- Koolhydraten
- 44 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- Canada (CA)
- Land van laatste bewerking
- Canada (CA)
- Latijnse naam
- Lens culinaris
- NOP
- Nee
- Ongediertebehandeling DO IT
- ZOMER
- Oogst maand(en)
- 9/10
- Proces
- Oogsten, reinigen, sorteren, ontstenen, röntgencontrole, magneetcontrole, verpakken.
- Vet
- 3.2 g
- Vezel
- 16 g
- Vocht
- < 14 %
- Waarvan suikers
- 3.0 g
- Waarvan verzadigd
- 0.7 g
- Zout
- 0,01 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Geschikt voor
- VegetarischVeganLactosevrij
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Bron
- Analyse
- Gebroken
- < 3,5 %
- E.coli
- <10 CFU/g
- Fairtrade FLO
- Nee
- Fairtrade IBD
- Nee
- Geur
- Productspecifiek
- Gisten
- < 4 000 CFU/g
- Halal-gecertificeerd
- Nee
- Kleur
- Groen
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Tarwe en Mosterd
- Schimmels
- < 4 000 CFU/g
- Opslag condities
- Koel en droog
- Salmonella
- Absent CFU/25g
- Stenen
- < 2g per 25kg
- Smaak
- Productspecifiek
- Verpakkingsmateriaal
- Multilayer paper bag
- Uiterlijk
- Productspecifiek
- Zuiverheid
- > 99,9 %
- Versienummer specificatie
- V2 CERT 24-02-2026
- Additieven
- Nee
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Linzen groen French type bio 25kg
Item nr. 13009
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Linzen groen French type bio 25kg |
| GTIN | 08718976002356 |
| Land van laatste bewerking | Canada (CA) |
| Agrarische oorsprong | Canada (CA) |
| Latijnse naam | Lens culinaris |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Groene linzen* |
| Proces | Oogsten, reinigen, sorteren, ontstenen, röntgencontrole, magneetcontrole, verpakken. |
| Oogst maand(en) | 9/10 |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1385 kJ |
| Energie (kcal) | 329 kcal |
| Vet | 3.2 g |
| Waarvan verzadigd | 0.7 g |
| Koolhydraten | 44 g |
| Waarvan suikers | 3.0 g |
| Eiwit | 23.0 g |
| Vezel | 16 g |
| Zout | 0,01 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976002356 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
Groene French linzen worden geliefd in de vegetarische en veganistische keuken vanwege hun proteïne, vezels en textuur. Ze worden ook veel gebruikt in plantaardige proteïnepoeders, supplementen en superfoodmengsels.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)