Linzen rood split licht geolied bio 25kg
Item nr. 13201
Met hun rood-oranje tint en milde, licht zoete smaak koken deze rode splitlinzen snel gaar en creëren ze een zachte, romige textuur die soepen en gerechten meer body geeft. Deze linzen zijn lichtjes geolied om te voorkomen dat ze samenklonteren tijdens het bewaren.
Specificaties
- Variatie
- Linzen
- GTIN
- 08718976002868
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976002868
- Eiwit
- 21.0 g
- Energie (kJ)
- 1288 kJ
- Energie (kcal)
- 306 kcal
- Ingrediënten (biologisch *)
- Rode linzen*
- Koolhydraten
- 43 g
- Kosher-gecertificeerd
- Ja
- Agrarische oorsprong
- Turkije (TR)Kazachstan (KZ)
- Land van laatste bewerking
- Turkije (TR)
- Latijnse naam
- Lens culinaris
- NOP
- Nee
- Ongediertebehandeling DO IT
- ZOMER
- Oogst maand(en)
- 5/6
- Proces
- Oogsten, ziften, ontstenen, metaaldetectie, pellen, sorteren, sortex, ziften, verpakken
- Vet
- 1.5 g
- Vezel
- 18 g
- Vocht
- < 12 %
- Waarvan suikers
- 1.0 g
- Waarvan verzadigd
- 0.3 g
- Zout
- 0.01 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Geschikt voor
- VegetarischVeganLactosevrij
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Bron
- NEVO database
- Gebroken
- < 3 %
- Coliformen
- < 1 000 CFU/g
- Fairtrade FLO
- Nee
- Fairtrade IBD
- Nee
- Geur
- Productspecifiek
- Gisten
- < 10 000 CFU/g
- Halal-gecertificeerd
- Nee
- Kleur
- Rood
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Tarwe
- Nevo-nummer
- 120
- Schimmels
- < 10 000 CFU/g
- Opslag condities
- Koel en droog
- Stenen
- < 2g per 25kg
- Smaak
- Productspecifiek
- Verpakkingsmateriaal
- Multilayer paper bag
- Uiterlijk
- Productspecifiek
- Versienummer specificatie
- V2 CERT 23-03-2026
- Additieven
- Nee
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Linzen rood split licht geolied bio 25kg
Item nr. 13201
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Linzen rood split licht geolied bio 25kg |
| GTIN | 08718976002868 |
| Land van laatste bewerking | Turkije (TR) |
| Agrarische oorsprong | Turkije (TR), Kazachstan (KZ) |
| Latijnse naam | Lens culinaris |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Rode linzen* |
| Proces | Oogsten, ziften, ontstenen, metaaldetectie, pellen, sorteren, sortex, ziften, verpakken |
| Oogst maand(en) | 5/6 |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1288 kJ |
| Energie (kcal) | 306 kcal |
| Vet | 1.5 g |
| Waarvan verzadigd | 0.3 g |
| Koolhydraten | 43 g |
| Waarvan suikers | 1.0 g |
| Eiwit | 21.0 g |
| Vezel | 18 g |
| Zout | 0.01 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976002868 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
Met hun rood-oranje tint en milde, licht zoete smaak koken deze rode splitlinzen snel gaar en creëren ze een zachte, romige textuur die soepen en gerechten meer body geeft. Deze linzen zijn lichtjes geolied om te voorkomen dat ze samenklonteren tijdens het bewaren.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)