Rijst Arborio bio 25kg
Item nr. 10320
Arborio rijst, bekend om zijn dikke, ronde korrels en hoog zetmeelgehalte, zorgt voor die kenmerkende romige textuur, essentieel voor risotto. Het behoudt een stevige 'al dente' bite tijdens het koken en biedt een rijk en fluweelachtig mondgevoel.
Specificaties
- Variatie
- Arborio Rijst
- GTIN
- 08718976000789
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976000789
- Eiwit
- 6.7 g
- Energie (kJ)
- 1476 kJ
- Energie (kcal)
- 348 kcal
- Ingrediënten (biologisch *)
- Rijst*
- Koolhydraten
- 77 g
- Kosher-gecertificeerd
- Ja
- Agrarische oorsprong
- Italië (IT) Griekenland (GR)
- Land van laatste bewerking
- Italië (IT)
- Latijnse naam
- Oryza sativa
- NOP
- Nee
- Ongediertebehandeling DO IT
- ALTIJD
- Oogst maand(en)
- 9/10
- Proces
- Reinigen (dehusking, detoning, zeef, magneten), metaaldetectie, verpakking
- Vet
- 1.2 g
- Vezel
- 1.2 g
- Vocht
- < 15 %
- Waarvan suikers
- 0.5 g
- Waarvan verzadigd
- 0.5 g
- Zout
- < 0,01 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 18M
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Bron
- Analyse
- Gebroken
- < 5 %
- E.coli
- <10 CFU/g
- Fairtrade FLO
- Nee
- Fairtrade IBD
- Nee
- Geur
- Productspecifiek
- Gisten
- < 1 000 CFU/g
- Halal-gecertificeerd
- Nee
- Kleur
- Wit
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Tarwe en Soja
- Schimmels
- < 1 000 CFU/g
- Opslag condities
- Koel en droog
- Salmonella
- Absent CFU/25g
- Smaak
- Productspecifiek
- Verpakkingsmateriaal
- Multilayer paper bag
- Uiterlijk
- Productspecifiek, granen
- Versienummer specificatie
- V2 CERT 06-02-2026
- Totaal kiemgetal (TPC)
- < 1 000 000 CFU/g
- Additieven
- Nee
- Afwijkende kleur
- < 1 %
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Rijst Arborio bio 25kg
Item nr. 10320
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Rijst Arborio bio 25kg |
| GTIN | 08718976000789 |
| Land van laatste bewerking | Italië (IT) |
| Agrarische oorsprong | Italië (IT), Griekenland (GR) |
| Latijnse naam | Oryza sativa |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Rijst* |
| Proces | Reinigen (dehusking, detoning, zeef, magneten), metaaldetectie, verpakking |
| Oogst maand(en) | 9/10 |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1476 kJ |
| Energie (kcal) | 348 kcal |
| Vet | 1.2 g |
| Waarvan verzadigd | 0.5 g |
| Koolhydraten | 77 g |
| Waarvan suikers | 0.5 g |
| Eiwit | 6.7 g |
| Vezel | 1.2 g |
| Zout | < 0,01 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976000789 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
Arborio rijst, bekend om zijn dikke, ronde korrels en hoog zetmeelgehalte, zorgt voor die kenmerkende romige textuur, essentieel voor risotto. Het behoudt een stevige 'al dente' bite tijdens het koken en biedt een rijk en fluweelachtig mondgevoel.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)