Rijst basmati bruin bio 1000kg
Item nr. 10509
Bruine basmatirijst heeft een kenmerkende nootachtige smaak en een aangename textuur. Het is de perfecte toevoeging aan verschillende recepten, zoals pilafs, curry's, salades en meer.
Specificaties
- Variatie
- Basmati Rijst
- GTIN
- 08718976022309
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 1000 kg
- GTIN-code Handels Eenheid
- 8718976022309
- Eiwit
- 8.3 g
- Energie (kJ)
- 1511 kJ
- Energie (kcal)
- 357 kcal
- Gekoeld bij hoge temp
- 0
- Ingrediënten (biologisch *)
- Basmatirijst bruin*
- Koolhydraten
- 74 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- India (IN)
- Land van laatste bewerking
- Nederland (NL)
- Latijnse naam
- Oryza sativa
- NOP
- Nee
- Ongediertebehandeling DO IT
- ALTIJD
- Proces
- Inkomende organische basmatirijst, inspectie & testen, voorreiniging, ontschellen, rijstscheider, onttonen, kleursortering, magnetische scheider, inspectie en testen, verpakking
- Vet
- 2.6 g
- Vezel
- 3.0 g
- Vocht
- < 14 %
- waarvan suikers
- 1.0 g
- waarvan verzadigd
- 0.6 g
- Zout
- 0 g
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Bron
- NEVO database
- Gebroken
- < 5 %
- E.coli
- <100 CFU/g
- Coliformen
- < 10 000 CFU/g
- Fairtrade FLO
- Nee
- Fairtrade IBD
- Nee
- Geur
- Productspecifiek
- Gisten
- < 10 000 CFU/g
- Halal-gecertificeerd
- Nee
- Kleur
- Beige-bruin
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 712
- Schimmels
- < 10 000 CFU/g
- Opslag condities
- Koel en droog
- Salmonella
- Absent CFU/25g
- Smaak
- Productspecifiek
- Verpakkingsmateriaal
- Big bag
- Uiterlijk
- Productspecifiek, granen
- Versienummer specificatie
- V1 CERT 12-02-2026
- Totaal kiemgetal (TPC)
- < 100 000 CFU/g
- Additieven (biologisch *)
- Nee
- Afwijkende kleur
- < 9 %
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Rijst basmati bruin bio 1000kg
Item nr. 10509
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Rijst basmati bruin bio 1000kg |
| GTIN | 08718976022309 |
| Land van laatste bewerking | Nederland (NL) |
| Agrarische oorsprong | India (IN) |
| Latijnse naam | Oryza sativa |
| UK High Risk I | Ja |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Basmatirijst bruin* |
| Proces | Inkomende organische basmatirijst, inspectie & testen, voorreiniging, ontschellen, rijstscheider, onttonen, kleursortering, magnetische scheider, inspectie en testen, verpakking |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1511 kJ |
| Energie (kcal) | 357 kcal |
| Vet | 2.6 g |
| waarvan verzadigd | 0.6 g |
| Koolhydraten | 74 g |
| waarvan suikers | 1.0 g |
| Eiwit | 8.3 g |
| Vezel | 3.0 g |
| Zout | 0 g |
Houdbaarheid
| Houdbaarheid na productie DO IT | 12M |
Verpakking
| GTIN-code Handels Eenheid | 8718976022309 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Verpakkingsmateriaal | Big bag |
| Netto gewicht bulk (KG) | 1000 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
Bruine basmatirijst heeft een kenmerkende nootachtige smaak en een aangename textuur. Het is de perfecte toevoeging aan verschillende recepten, zoals pilafs, curry's, salades en meer.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)