Rijst basmati bruin bio 25kgÂ
Item nr. 10503
Bruine basmatirijst heeft een kenmerkende nootachtige smaak en een aangename textuur. Het is de perfecte toevoeging aan verschillende recepten, zoals pilafs, curry's, salades en meer.
Specificaties
- Variatie
- Basmati Rijst
- GTIN
- 08718976018296
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976018296
- Eiwit
- 8.3 g
- Energie (kJ)
- 1511 kJ
- Energie (kcal)
- 357 kcal
- Ingrediënten (biologisch *)
- Basmatirijst wit*
- Koolhydraten
- 74 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- India (IN)
- Land van laatste bewerking
- India (IN)
- Latijnse naam
- Oryza sativa
- NOP
- Nee
- Ongediertebehandeling DO IT
- ALTIJD
- Oogst maand(en)
- 11/12
- Proces
- Inkomende organische basmati-rijst, voorreiniging, ontmanteling, rijstschellen, rijstpolijsten, maat/graden, sorteren, graderen.
- Vet
- 2.6 g
- Vezel
- 3.0 g
- Vocht
- < 14 %
- Waarvan suikers
- 1.0 g
- Waarvan verzadigd
- 0.6 g
- Zout
- 0.01 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Bron
- NEVO database
- Gebroken
- < 5 %
- E.coli
- <100 CFU/g
- Coliformen
- < 10 000 CFU/g
- Fairtrade FLO
- Nee
- Fairtrade IBD
- Nee
- Geur
- Productspecifiek
- Gisten
- < 10 000 CFU/g
- Halal-gecertificeerd
- Nee
- Kleur
- Bruin
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 712
- Schimmels
- < 10 000 CFU/g
- Opslag condities
- Koel en droog, uit de buurt van sterke geuren.
- Salmonella
- Absent CFU/25g
- Smaak
- Productspecifiek
- Verpakkingsmateriaal
- Multilayer paper bag
- Uiterlijk
- Productspecifiek, granen
- Versienummer specificatie
- V2 CERT 10-02-2026
- Totaal kiemgetal (TPC)
- < 100 000 CFU/g
- Additieven
- Nee
- Afwijkende kleur
- < 9 %
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Rijst basmati bruin bio 25kgÂ
Item nr. 10503
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Rijst basmati bruin bio 25kg |
| GTIN | 08718976018296 |
| Land van laatste bewerking | India (IN) |
| Agrarische oorsprong | India (IN) |
| Latijnse naam | Oryza sativa |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Basmatirijst wit* |
| Proces | Inkomende organische basmati-rijst, voorreiniging, ontmanteling, rijstschellen, rijstpolijsten, maat/graden, sorteren, graderen. |
| Oogst maand(en) | 11/12 |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1511 kJ |
| Energie (kcal) | 357 kcal |
| Vet | 2.6 g |
| Waarvan verzadigd | 0.6 g |
| Koolhydraten | 74 g |
| Waarvan suikers | 1.0 g |
| Eiwit | 8.3 g |
| Vezel | 3.0 g |
| Zout | 0.01 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976018296 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
Bruine basmatirijst heeft een kenmerkende nootachtige smaak en een aangename textuur. Het is de perfecte toevoeging aan verschillende recepten, zoals pilafs, curry's, salades en meer.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)