Rijst basmati bruin bio vacuum 25kgÂ
Specificaties
- Variatie
- Basmati Rijst
- GTIN
- 08718976023559
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- GTIN-code Handels Eenheid
- 8718976023559
- Eiwit
- 8.3 g
- Energie (kJ)
- 1511 kJ
- Energie (kcal)
- 357 kcal
- Ingrediënten (biologisch *)
- Rijst*
- Koolhydraten
- 74 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- India (IN)
- Land van laatste bewerking
- India (IN)
- Latijnse naam
- Indica spp.
- NOP
- Nee
- Ongediertebehandeling DO IT
- NEE
- Oogst maand(en)
- 11/12
- Proces
- wegen, lossen, voor-reinigen, opbergen met magneet, ontstopper, dehusker, diktegrader
- Vet
- 2.6 g
- Vezel
- 3.0 g
- Vocht
- < 14 %
- waarvan suikers
- 1.0 g
- waarvan verzadigd
- 0.6 g
- Zout
- 0,01 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Bron
- NEVO database
- Gebroken
- < 5 %
- E.coli
- <100 CFU/g
- Coliformen
- < 10 000 CFU/g
- Fairtrade FLO
- Nee
- Fairtrade IBD
- Nee
- Geur
- Productspecifiek
- Gisten
- < 10 000 CFU/g
- Halal-gecertificeerd
- Nee
- Kleur
- Bruin
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 712
- Schimmels
- < 10 000 CFU/g
- Opslag condities
- Koel en droog
- Salmonella
- Absent CFU/25g
- Smaak
- Productspecifiek
- Verpakkingsmateriaal
- Vacuum bag
- Uiterlijk
- Productspecifiek, granen
- Versienummer specificatie
- V1 CERT 19-02-2026
- Totaal kiemgetal (TPC)
- < 100 000 CFU/g
- Additieven (biologisch *)
- Nee
- Afwijkende kleur
- < 9 %
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Rijst basmati bruin bio vacuum 25kgÂ
Specificaties
| Omschrijving | Rijst basmati bruin bio vacuum 25kg |
| GTIN | 08718976023559 |
| Land van laatste bewerking | India (IN) |
| Agrarische oorsprong | India (IN) |
| Latijnse naam | Indica spp. |
| UK High Risk I | Ja |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Rijst* |
| Proces | wegen, lossen, voor-reinigen, opbergen met magneet, ontstopper, dehusker, diktegrader |
| Oogst maand(en) | 11/12 |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1511 kJ |
| Energie (kcal) | 357 kcal |
| Vet | 2.6 g |
| waarvan verzadigd | 0.6 g |
| Koolhydraten | 74 g |
| waarvan suikers | 1.0 g |
| Eiwit | 8.3 g |
| Vezel | 3.0 g |
| Zout | 0,01 g |
Houdbaarheid
| Houdbaarheid na productie leverancier | 24M |
Verpakking
| GTIN-code Handels Eenheid | 8718976023559 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Verpakkingsmateriaal | Vacuum bag |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
Rijst basmati bruin bio vacuum 25kg is een 100% biologische basmatirijst waarbij de zemel en kiem behouden zijn gebleven. Hierdoor blijft de natuurlijke samenstelling van de rijst intact en behoudt het product zijn voedingswaarde en karakteristieke eigenschappen. Bruine basmati staat bekend om zijn lange, slanke korrel, uitgesproken aroma en stevige structuur na bereiding. De vacuümverpakking draagt bij aan het behoud van kwaliteit, versheid en aroma tijdens opslag en transport, wat deze rijst geschikt maakt als betrouwbare basisgrondstof voor professioneel gebruik.
Producteigenschappen en gebruik
Bruine basmatirijst is van nature rijk aan vezels en plantaardige voedingsstoffen en past goed binnen bewuste en clean label voedingsconcepten. De rijst heeft een volle, licht nootachtige smaak en blijft los na bereiding, met een stevige bite. Bruine basmati wordt veel toegepast in rijstgerechten, curry’s, bowls, salades, maaltijdcomponenten en vegetarische of vegan productconcepten. Door de stabiele kookeigenschappen en consistente kwaliteit is deze rijst geschikt voor foodservice, horeca en voedselproductie.
Afnameopties
Rijst basmati bruin bio vacuum wordt geleverd in zakken van 25 kg. Deze verpakkingsvorm is geschikt voor professionele gebruikers die werken met middelgrote volumes en waarde hechten aan productbescherming en kwaliteit. Naast deze 25 kg-verpakking is bruine basmati binnen het assortiment van DO IT Organic ook beschikbaar in consumentenverpakkingen van 6×500 g voor retailtoepassingen en in bigbags van 1000 kg voor grootschalige en industriële verwerking.
Toepassingen en doelgroepen
Rijst basmati bruin bio vacuum 25kg is geschikt voor horeca, catering, foodproducenten en maaltijdverwerkers. De rijst wordt toegepast in hoofdgerechten, rijstschotels, kant-en-klaarmaaltijden en als bijgerecht. Dankzij de biologische certificering, herkenbare basmati-eigenschappen en constante kwaliteit is deze rijst geschikt voor zowel traditionele als moderne, duurzame productconcepten.
Verschil tussen bruine basmati en witte basmati
Bruine basmatirijst verschilt van witte basmati doordat alleen de kaf is verwijderd en de zemel en kiem intact zijn gebleven. Hierdoor bevat bruine basmati meer vezels en micronutriënten en heeft hij een stevigere structuur en langere kooktijd. Witte basmati is sneller gaar en lichter verteerbaar, terwijl bruine basmati wordt gekozen om zijn hogere voedingswaarde en vollere smaak. De keuze hangt af van de gewenste voedingswaarde, kooktijd en toepassing.
Alternatieven
Binnen het assortiment van DO IT Organic zijn verschillende alternatieven beschikbaar. Naast bruine basmati rijst leveren wij ook witte basmati rijst in diverse verpakkingsgroottes. Daarnaast biedt DO IT Organic een breed assortiment aan andere biologische rijstsoorten, zoals langkorrelige rijst, ronde rijst en zilvervliesrijst. Deze varianten zijn beschikbaar in retailverpakkingen, zakken van 25 kg en bigbags van 1000 kg, afhankelijk van toepassing en afzetkanaal.
Waarom DO IT Organic
Bij DO IT Organic werken wij dagelijks aan het versterken van een transparante en duurzame biologische voedselketen. Wij leveren uitsluitend 100% biologische ingrediënten en werken samen met gecertificeerde telers en producenten uit verschillende herkomstlanden. Met focus op traceerbaarheid, kwaliteit en langdurige samenwerkingen ondersteunen wij professionele afnemers met betrouwbare grondstoffen en flexibele verpakkingsoplossingen voor een efficiënte en toekomstbestendige productie.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)