Rijst basmati wit bio 25kgÂ
Item nr. 10221
Basmatirijst is met zijn bloemige en licht nootachtige aroma perfect voor een breed scala aan gerechten, van biryanis tot roerbakgerechten.
Specificaties
- Variatie
- Basmati Rijst
- GTIN
- 08718976000581
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976000581
- Eiwit
- 7.0 g
- Energie (kJ)
- 1492 kJ
- Energie (kcal)
- 352 kcal
- Ingrediënten (biologisch *)
- Basmati rijst wit*
- Koolhydraten
- 78 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- India (IN)
- Land van laatste bewerking
- India (IN)
- Latijnse naam
- Oryza sativa
- NOP
- Nee
- Ongediertebehandeling DO IT
- ALTIJD
- Oogst maand(en)
- 11/12
- Proces
- Inkomende organische basmati-rijst, inspectie en testen, reiniging (magneten, ontberger, graden, rijstscheider, dehusking, magnetische scheider, sortex, grading), verpakking, metaaldetectie
- Vet
- 1 g
- Vezel
- 1.3 g
- Vocht
- < 14 %
- Waarvan suikers
- 0 g
- Waarvan verzadigd
- 0.2 g
- Zout
- 0.01 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Bron
- NEVO database
- Gebroken
- < 5 %
- E.coli
- <100 CFU/g
- Coliformen
- < 10 000 CFU/g
- Fairtrade FLO
- Nee
- Fairtrade IBD
- Nee
- Geur
- Productspecifiek
- Gisten
- < 10 000 CFU/g
- Halal-gecertificeerd
- Nee
- Kleur
- Wit
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 5
- Schimmels
- < 10 000 CFU/g
- Opslag condities
- Koel en droog
- Salmonella
- Absent CFU/25g
- Smaak
- Productspecifiek
- Verpakkingsmateriaal
- Multilayer paper bag
- Uiterlijk
- Productspecifiek, granen
- Versienummer specificatie
- V2 CERT 06-02-2026
- Totaal kiemgetal (TPC)
- < 100 000 CFU/g
- Additieven
- Nee
- Afwijkende kleur
- < 2 %
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Rijst basmati wit bio 25kgÂ
Item nr. 10221
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Rijst basmati wit bio 25kg |
| GTIN | 08718976000581 |
| Land van laatste bewerking | India (IN) |
| Agrarische oorsprong | India (IN) |
| Latijnse naam | Oryza sativa |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Basmati rijst wit* |
| Proces | Inkomende organische basmati-rijst, inspectie en testen, reiniging (magneten, ontberger, graden, rijstscheider, dehusking, magnetische scheider, sortex, grading), verpakking, metaaldetectie |
| Oogst maand(en) | 11/12 |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1492 kJ |
| Energie (kcal) | 352 kcal |
| Vet | 1 g |
| Waarvan verzadigd | 0.2 g |
| Koolhydraten | 78 g |
| Waarvan suikers | 0 g |
| Eiwit | 7.0 g |
| Vezel | 1.3 g |
| Zout | 0.01 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976000581 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
Basmatirijst is met zijn bloemige en licht nootachtige aroma perfect voor een breed scala aan gerechten, van biryanis tot roerbakgerechten.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)