Rijst basmati wit bio 25kgÂ
Item nr. 10514
Basmatirijst is met zijn bloemige en licht nootachtige aroma perfect voor een breed scala aan gerechten, van biryanis tot roerbakgerechten.
Specificaties
- Variatie
- Basmati Rijst
- GTIN
- 08718976001021
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976001021
- Eiwit
- 7.0 g
- Energie (kJ)
- 1492 kJ
- Energie (kcal)
- 352 kcal
- Ingrediënten (biologisch *)
- Basmatirijst wit*
- Koolhydraten
- 78 g
- Kosher-gecertificeerd
- Ja
- Agrarische oorsprong
- India (IN)
- Land van laatste bewerking
- India (IN)
- Latijnse naam
- Oryza sativa
- NOP
- Nee
- Ongediertebehandeling DO IT
- ALTIJD
- Proces
- Binnenkomende organische basmatirijst, rijstreiniger, onthusking, rijstafscheider, gradatie, voorreiniging, onttoning, kleursortering, metaaldection, verpakking
- Vet
- 1 g
- Vezel
- 1.3 g
- Vocht
- < 14 %
- Waarvan suikers
- 0 g
- Waarvan verzadigd
- 0.2 g
- Zout
- 0.01 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Bron
- NEVO database
- Gebroken
- < 5 %
- Fairtrade FLO
- Nee
- Fairtrade IBD
- Nee
- Geur
- Productspecifiek, zonder vreemde geur
- Gisten
- < 10 000 CFU/g
- Halal-gecertificeerd
- Nee
- Kleur
- Wit
- Maat
- > 6,5 mm
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 5
- Schimmels
- < 10 000 CFU/g
- Opslag condities
- Koel en droog
- Salmonella
- Absent CFU/25g
- Smaak
- Productspecifiek
- Verpakkingsmateriaal
- Multilayer paper bag
- Uiterlijk
- Productspecifiek, granen
- Versienummer specificatie
- V2 CERT 12-02-2026
- Totaal kiemgetal (TPC)
- < 500 000 CFU/g
- Additieven
- Nee
- Afwijkende kleur
- < 1 %
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Rijst basmati wit bio 25kgÂ
Item nr. 10514
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Rijst basmati wit bio 25kg |
| GTIN | 08718976001021 |
| Land van laatste bewerking | India (IN) |
| Agrarische oorsprong | India (IN) |
| Latijnse naam | Oryza sativa |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Basmatirijst wit* |
| Proces | Binnenkomende organische basmatirijst, rijstreiniger, onthusking, rijstafscheider, gradatie, voorreiniging, onttoning, kleursortering, metaaldection, verpakking |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1492 kJ |
| Energie (kcal) | 352 kcal |
| Vet | 1 g |
| Waarvan verzadigd | 0.2 g |
| Koolhydraten | 78 g |
| Waarvan suikers | 0 g |
| Eiwit | 7.0 g |
| Vezel | 1.3 g |
| Zout | 0.01 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976001021 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
Basmatirijst is met zijn bloemige en licht nootachtige aroma perfect voor een breed scala aan gerechten, van biryanis tot roerbakgerechten.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)