Rijst jasmijn Thai Hom Mali wit bio 25kg
Item nr. 10550
Jasmijnrijst staat bekend om zijn lange korrel. Eenmaal gekookt levert het slanke, losse en luchtige korrels op. Zijn delicate bloemige aroma, vergelijkbaar met de geur van jasmijnbloemen, voegt een extra smaakdimensie toe. In Zuidoost-Aziatische culturen symboliseert deze rijst gastvrijheid,
Specificaties
- Variatie
- Jasmijn Rijst
- GTIN
- 08718976001083
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 25 kg
- GTIN-code Handels Eenheid
- 8718976001083
- Eiwit
- 7.0 g
- Energie (kJ)
- 1492 kJ
- Energie (kcal)
- 352 kcal
- Ingrediënten (biologisch *)
- Jasmijn rijst wit
- Koolhydraten
- 78 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- Thailand (TH)
- Land van laatste bewerking
- Thailand (TH)
- Latijnse naam
- Oryza sativa
- NOP
- Nee
- Ongediertebehandeling DO IT
- ALTIJD
- Proces
- Rijst oogsten, schoonmaken, de rijst verwijderen, de schil verwijderen, sorteren, kleine en gebroken korrels verwijderen, magneet, verpakken
- Vet
- 1 g
- Vezel
- 1.3 g
- Vocht
- < 14 %
- Waarvan suikers
- 0 g
- Waarvan verzadigd
- 0.2 g
- Zout
- 0 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 24M
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Bron
- NEVO database
- Gebroken
- < 3 %
- E.coli
- <10 CFU/g
- Fairtrade FLO
- Nee
- Fairtrade IBD
- Nee
- Geur
- Productspecifiek
- Gisten
- < 10 000 CFU/g
- Halal-gecertificeerd
- Nee
- Kleur
- Wit
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 5
- Schimmels
- < 10 000 CFU/g
- Opslag condities
- Koel en droog
- Salmonella
- Absent CFU/25g
- Smaak
- Productspecifiek
- Verpakkingsmateriaal
- Multilayer paper bag
- Uiterlijk
- Productspecifiek, granen
- Versienummer specificatie
- V2 CERT 13-02-2026
- Totaal kiemgetal (TPC)
- < 500 000 CFU/g
- Additieven (biologisch *)
- Nee
- Afwijkende kleur
- < 4 %
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Rijst jasmijn Thai Hom Mali wit bio 25kg
Item nr. 10550
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Rijst jasmijn Thai Hom Mali wit bio 25kg |
| GTIN | 08718976001083 |
| Land van laatste bewerking | Thailand (TH) |
| Agrarische oorsprong | Thailand (TH) |
| Latijnse naam | Oryza sativa |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Jasmijn rijst wit |
| Proces | Rijst oogsten, schoonmaken, de rijst verwijderen, de schil verwijderen, sorteren, kleine en gebroken korrels verwijderen, magneet, verpakken |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1492 kJ |
| Energie (kcal) | 352 kcal |
| Vet | 1 g |
| Waarvan verzadigd | 0.2 g |
| Koolhydraten | 78 g |
| Waarvan suikers | 0 g |
| Eiwit | 7.0 g |
| Vezel | 1.3 g |
| Zout | 0 g |
Houdbaarheid
| Houdbaarheid na productie leverancier | 24M |
Verpakking
| GTIN-code Handels Eenheid | 8718976001083 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 25 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
Jasmijnrijst staat bekend om zijn lange korrel. Eenmaal gekookt levert het slanke, losse en luchtige korrels op. Zijn delicate bloemige aroma, vergelijkbaar met de geur van jasmijnbloemen, voegt een extra smaakdimensie toe. In Zuidoost-Aziatische culturen symboliseert deze rijst gastvrijheid, voorspoed en vreugde.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)