Rijst jasmijn wit bio 1000kg
Item nr. 50551
Het fijne aroma van deze witte jasmijnrijst doet denken aan jasmijnbloemen. Het unieke vermogen om smaken te absorberen maakt deze rijst perfect voor een breed scala aan gerechten, van biryanis tot roerbakgerechten. In Zuidoost-Aziatische culturen symboliseert jasmijnrijst gastvrijheid, voorspoed en
Specificaties
- Variatie
- Jasmijn Rijst
- GTIN
- 08718976022958
- Aantal per verpakking
- 1
- Netto gewicht bulk (KG)
- 1000 kg
- EAN-code Handels Eenheid
- 8718976022958
- Eiwit
- 7.0 g
- Energie (kJ)
- 1492 kJ
- Energie (kcal)
- 352 kcal
- Gekoeld bij hoge temp
- 0
- Ingrediënten (biologisch *)
- Jasmijn rijst wit
- Koolhydraten
- 78 g
- Kosher-gecertificeerd
- Nee
- Agrarische oorsprong
- Cambodja (KH)
- Land van laatste bewerking
- Cambodja (KH) Nederland (NL)
- Latijnse naam
- Oryza sativa
- NOP
- Nee
- Ongediertebehandeling DO IT
- NEE
- Proces
- Oogst van rijst, schoonmaken, ontstenen, pelsen, rijstscheiding, malen, kleine en gebroken korrels verwijderen, sorteren, magneten, verpakken
- Vet
- 1 g
- Vezel
- 1.3 g
- Vocht
- < 14 %
- Waarvan suikers
- 0 g
- Waarvan verzadigd
- 0.2 g
- Zout
- 0.1 g
- Houdbaarheid na productie leverancier
- 12M
- Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*)
- Geen
- Bron
- NEVO database
- Gebroken
- < 5 %
- E.coli
- <100 CFU/g
- Fairtrade FLO
- Nee
- Fairtrade IBD
- Nee
- Geur
- Productspecifiek
- Gisten
- < 10 000 CFU/g
- Halal-gecertificeerd
- Nee
- Kleur
- Wit
- Mogelijke kruisbesmettingen:
- Geen
- Nevo-nummer
- 5
- Schimmels
- < 10 000 CFU/g
- Opslag condities
- Koel en droog
- Salmonella
- Absent CFU/25g
- Smaak
- Productspecifiek
- Verpakkingsmateriaal
- Big bag
- Uiterlijk
- Productspecifiek, granen
- Versienummer specificatie
- V1 CERT 19-02-2026
- Totaal kiemgetal (TPC)
- < 100 000 CFU/g
- Additieven
- Nee
- Afwijkende kleur
- < 1 %
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Rijst jasmijn wit bio 1000kg
Item nr. 50551
Maak eenvoudig binnen een paar minuten een gratis account aan of login en krijg toegang tot ons volledige assortiment biologische producten, inclusief actuele prijzen en beschikbaarheid.
Specificaties
| Omschrijving | Rijst jasmijn wit bio 1000kg |
| GTIN | 08718976022958 |
| Land van laatste bewerking | Cambodja (KH), Nederland (NL) |
| Agrarische oorsprong | Cambodja (KH) |
| Latijnse naam | Oryza sativa |
Product Details
| Ingrediënten (biologisch *) | Jasmijn rijst wit |
| Proces | Oogst van rijst, schoonmaken, ontstenen, pelsen, rijstscheiding, malen, kleine en gebroken korrels verwijderen, sorteren, magneten, verpakken |
Voedingswaarden
| Energie (kJ) | 1492 kJ |
| Energie (kcal) | 352 kcal |
| Vet | 1 g |
| Waarvan verzadigd | 0.2 g |
| Koolhydraten | 78 g |
| Waarvan suikers | 0 g |
| Eiwit | 7.0 g |
| Vezel | 1.3 g |
| Zout | 0.1 g |
Houdbaarheid
Verpakking
| EAN-code Handels Eenheid | 8718976022958 |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Netto gewicht bulk (KG) | 1000 kg |
allergenen
| Aanwezige allergenen of mogelijke kruisbesmettingen(*) | Geen |
Omschrijving
Het fijne aroma van deze witte jasmijnrijst doet denken aan jasmijnbloemen. Het unieke vermogen om smaken te absorberen maakt deze rijst perfect voor een breed scala aan gerechten, van biryanis tot roerbakgerechten. In Zuidoost-Aziatische culturen symboliseert jasmijnrijst gastvrijheid, voorspoed en vreugde.

Deutsch (Deutschland)
English
English (United Kingdom)
Español (España)
Français (France)
Italiano (Italia)